Obserwuj w Google News

„Wiedźmin“ – pierwsze oficjalne zdjęcie z 2. sezonu popularnego serialu

2 min. czytania
05.10.2020 15:43

„Wiedźmin“ to megahit platformy Netflix. Henry Cavill właśne podzielił się pierwszym zdjęciem z 2. sezonu produkcji.

Wiedźmin, Henry Cavill
fot. materiały prasowe Netflix

" Wiedźmin" to serial fantasty na podstawie prozy polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon, który zadebiutował w grudniu 2018 roku, w ciągu kilku dni stał się jednym z największych sukcesów platformy streamingowej Netflix. Sukces produkcji był tak duży, że szybko ogłoszono pracę nie tylko nad kolejną serią, ale także serialowymi odnogami, czyli tzw. spin-offami. 

The Witcher: Blood Origin. Nowy serial Netflixa w uniwersum "Wiedźmina" potwierdzony

„Wiedźmin” – pierwsze oficjalne zdjęcie z 2 sezonu

Pierwszym oficjalnym zdjęciem z 2. sezonu serialu podzielił się sam Geralt, czyli brytyjski aktor Henry Cavill.

Na pierwszym materiale, który trafił właśnie na konto Instagram aktora, widzimy mężczyznę w pełnym stroju, nieco odmiennym od tego, który widzieliśmy w premierowych odcinkach serialu. Jak prezentuje się Wiedźmin na nowych zdjęciach? Zobaczcie sami:

„Wiedźmin” – sezon 2 – co już wiemy?

W 2. sezonie zobaczymy gwiazdy znane z pierwszej serii popularnej produkcji. Oznacza to, że w nowych odcinkach na pewno pojawi się Henry Cavill, Joey Batey, Freya Allan, czy Anya Chalotra. Wiemy także, że do ekipy dołączy także: Kristofer Hivju, najlepiej znany ze swojej roli w serialu „ Gra o tron”.

„Wiedźmin” – sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” wciąż zapowiedziana jest na 2021 rok.

Pierwotnie serial miał trafić na platformę Netflix w grudniu tego roku, czyli w rok po premierze serii nr 1, jednak z powodu pandemii koronawirusa, ekipa musiała opuścić plan zdjęciowy w marcu, zaledwie po kilku dniach od rozpoczęcia zdjęć. Prace na planie wznowiono jednak w sierpniu, dlatego zagraniczne źródła utrzymują, że premiera w 2021 roku, wciąż jest prawdopodobna. Wydaje się, że możliwym jest, aby nastąpiła nawet w pierwszym półroczu, jednak na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Czytaj także "Wiedźmin" z zamówieniem na 3. sezon? Pojawiły się nowe informacje.