Obserwuj w Google News

"M jak miłość", odcinek 2527: Kinga uzależni się od leków. Skłamie najbliższym

2 min. czytania
17.09.2020 11:19
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu na antenie TVP2. W najnowszych epizodach dowiemy się, że Kinga uzależniła się od leków. Jak potoczą się jej losy?

Katarzyna Cichopek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"M jak miłość", odcinek 2527: Kinga (Katarzyna Cichopek) uzależni się od leków. To kolejny dramat w życiu Zduńskiej. Przypominamy, że kobieta przeżywa trudne chwile, bo została sama w domu z dziećmi, a jej małżeństwo z Piotrkiem (Marcin Mroczek) wisi na włosku. Co się stanie?

Zobacz także:  "M jak miłość": Joasia zniknie z serialu w 1527. odcinku. Co dalej z Wojtusiem? 

"M jak miłość", odcinek 2527: Kinga będzie nadużywać leków

W najnowszych epizodach "M jak miłość" widzowie będą mogli śledzić wątek, w którym Kinga nie radzi sobie z rozłąką z mężem. Czuje się ona samotna i przemęczona - w końcu cały dom jest na jej głowie, a do tego zajmuje się dziećmi. Kobieta będzie szukać ukojenia w... lekach! Pierwszy zorientuje się Piotrek, który znajdzie czas, by dłużej porozmawiać z żoną. Postanowi poprosić Magdę (Anna Mucha), by wybadała sytuację.

Na początku Magda nie zauważy problemu, ale sytuacja wyda jej się podejrzana podczas imprezy, którą Zduńska zorganizuje u siebie. Czy Kinga uzależniła się od leków? Dowiemy się w 2527. epizodzie "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 2527: Gdzie i kiedy oglądać?

2527. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 22 września 2020 roku o godzinie 20.55 na TVP2. Przypominamy, że serial jest wyświetlany w każdy poniedziałek oraz w każdy wtorek.

Zobacz także:  Serial "O mnie się nie martw" trafił na Netflixa. To kolejna produkcja TVP na platformie

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl