Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Joasia zniknie z serialu w 1527. odcinku. Co dalej z Wojtusiem?

2 min. czytania
16.09.2020 13:55
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. W 1527. odcinku poznamy dalsze losy Joasi. Czy ta bohaterka zniknie z serialu i co dalej z Wojtusiem? Zdradzamy poniżej.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Tricolors/East News

"M jak miłość", odcinek 1527: Joasia zniknie z serialu? Wszystko wskazuje na to, że widzowie będą musieli się na jakiś czas pożegnać z postacią, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka niedługo urodzi dziecko, dlatego na jakiś czas zniknie z produkcji. Co dalej z Joasią?

Zobacz także:  M jak miłość: Piotrek nie uratuje małżeństwa? Kulisy kryzysu w związku Zduńskich 

"M jak miłość": Joasia zniknie z serialu w 1527. odcinku. Co dalej z Wojtusiem?

W najnowszych epizodach "M jak miłość" przekonamy się, co się wydarzy w życiu Joasi. Kobieta dowie się, że Michał (Paweł Deląg) ją okłamywał. Na jaw wyjdzie także, co się dzieje z Leszkiem (Stanisław Uniatowski). Do tego Asia będzie przekonana, że jest w ciąży z Michałem. Chodakowska zostawi Wojtka (Feliks Matecki) u Kingi (Katarzyna Cichopek) i poleci do swojego ojca. W pewnym momencie okaże się, że zostanie we Francji na dłużej.

Francuscy lekarze poinformują ją, że nie jest w ciąży, a zamiast tego jest chora. Wstępnie nie zrozumieją, co jej dolega. Czy Joasia jeszcze kiedyś wróci do Warszawy i co się stanie z Wojtkiem? Dowiemy się już niedługo!

"M jak miłość", odcinek 1527: Gdzie i kiedy oglądać?

1527. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany we wtorek, 22 września 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość": Olek odkryje, dlaczego mama Anety wróciła do Polski. Nie są to dobre wieści 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl