Obserwuj w Google News

M jak miłość: TVP nie wyemituje 12 października odcinka serialu. Stacja wytłumaczyła powody

1 min. czytania
01.10.2021 17:06
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" to serial, który jest hitem TVP i cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń. Niestety, 12 października widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka serialu. Dlaczego?

M jak miłość
fot. Viphoto/ East News

"M jak miłość" od lat gości na antenie Telewizji Polskiej. Serial cieszy się olbrzymią oglądalnością i popularnością wśród kolejnych pokoleń. Niestety, 12 października widzowie nie zobaczą kolejnego odcinka serialu. Zamiast hitowej produkcji, na antenie TVP wyemitowany zostanie film fabularny. Jak się okazuje, na decyzję Telewizji Polskiej wpływ mają eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022.

Zobacz też:  Anna Mucha ubolewa, że nie stać jej na mieszkanie w Paryżu. "Co trzeba zrobić?"

 M jak miłość: TVP nie wyemituje 12 października odcinka serialu. Stacja wytłumaczyła powody

W drugi wtorek października o godzinie 20:35 Polacy zmierzą się na boisku z reprezentacją Albanii. Na szczęście to tylko chwilowa zmiana w ramówce Telewizji Polskiej. Kolejne odcinki "M jak miłość" widzowie zobaczą już o stałej porze.

"M jak miłość" swoją premierę miał 4 listopada 2000 roku. Początkowo widzowie mogli oglądać serial jedynie w soboty, jednak z czasem TVP zwiększyła czas emisji. Na przestrzeni lat zmieniali się aktorzy, odchodzili kolejni, ale również przychodzili nowi. W rolach głównych wciąż możemy oglądać m.in. Katarzynę Cichopek, Marcina Mroczka, Adrianę Kalską oraz Annę Muchę.

Te gwiazdy są w tym samym wieku. To niemal nieprawdopodobne [GALERIA]
M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość