Zamknij
Russel Crowe i Keanu Reeves
  • Russel Crowe i Keanu Reeves - 56 lat
  • Jared Leto i Martin Freeman - 49 lat
  • Dwayne Johnson i Jude Law - 48 lat
  • 10 Zobacz
fot. AFP/EAST NEWS

Ciężko uwierzyć, że gwiazdy urodzone w tym samym roku mogą wyglądać tak, jakby dzieliła je spora różnica lat. Obejrzyj naszą galerię gwiazd, które są w tym samym wieku, z pewnością zaskoczeniom nie będzie końca.

Celebryci, muzycy, aktorzy, słowem, gwiazdy. Towarzyszą nam niemal codziennie, niezależnie od tego, czy pasjonujemy się ich życiem, czy też nie. Widzimy je w filmach i serialach, czytamy o nich na portalach informacyjnych czy w kolorowych magazynach. Często nawet nie znając dokładnej historii gwiazdy, wiemy o niej dosyć dużo. Niejednokrotnie możemy być jednak zaskoczeni wiekiem. Wielu celebrytów zdaje się oszukiwać czas, czy to za sprawą genów, niezwykłej dbałości o kondycję fizyczną, czy kosmetyków i medycyny estetycznej.

ZOBACZ TAKŻE: Te gwiazdy się nie starzeją. Mimo upływu lat nadal wyglądają świetnie [GALERIA]

Nie wszystkie znane postacie starzeją się jednakowo, nic w tym dziwnego. Jednak czasem aż ciężko uwierzyć, że dwie gwiazdy mogły urodzić się w tym samym roku i tak bardzo różnić się wyglądem. Postanowiliśmy zestawić ze sobą dziesięć par światowej sławy gwiazd i pokazać, że wiek to tylko liczba, a rówieśnicy mogą wyglądać tak, że ciężko w to uwierzyć. Z pewnością nie raz będziecie zaskoczeni.