Zamknij

Żona Jakuba Rzeźniczaka w ogniu krytyki: „Ty pustaku pie*dolony”

07.12.2022 12:40

Jakub Rzeźniczak pochwalił się na swoim InstaStory radosnymi ujęciami z plaży w Miami, gdzie wypoczywa ze swoją świeżo upieczoną małżonką. Błogie chwile zakochanych próbują zakłócić internauci, którzy nie szczędzą Paulinie Nowickiej słów krytyki. Słusznie? 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka
fot. Screen Instagram/jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wywołali burzę w mediach społecznościowych, chwaląc się w sieci zawarciem związku małżeńskiego. Zdjęcia uśmiechniętych Rzeźniczaków nie przypadły do gustu Internautom, którzy zarzucili parze brak taktu – zawodnik Wisły Płock zaledwie kilka miesięcy temu pochował synka, który przegrał walkę z rzadkim nowotworem wątroby.

Zobacz także: Magdalena Stępień gorzko o Rzeźniczaku: „Nie mogłam liczyć na jego wsparcie”

Jakub Rzeźniczak broni nowej żony leżąc na plaży w Miami

O głośnej ceremonii wypowiedziała się już jedna z byłych partnerek niestałego w uczuciach piłkarza i jednocześnie matka jego nieślubnej córki.

Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z naszą córką, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko

– wyznała Ewelina Taraszkiewicz w rozmowie z Jastrząb Post.

Kobieta dodała, że życzy Nowickiej, by jej relacja z Rzeźniczakiem nie skończyła się jak jego poprzednie związki, gdyż „historia lubi się powtarzać”.

- Natomiast tobie "Kubulku", z całego serca, szczerze życzę tak dużo szczęścia i dobra, ile zaznały od ciebie twoje dzieci – podsumowała gorzko.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Jakub Rzeźniczak zdaje się nie przejmować krytyką, jaka spadła na niego po ślubie. Zawodnik Wisły Płock udostępnił na swoim instagramowym profilu serię filmików z plaży w Miami, gdzie w błogim nastroju oddaje się relaksowi w towarzystwie nowej „zdobyczy”.

Między radosnymi ujęciami „ojciec roku” umieścił fragment rozmowy jego nowej żony z jednym z oburzonych Internautów.

Ty pustaku pier*olony, jesteś tak ciśnięta w Internecie, że na twoim miejscu zmieniłbym imię i nazwisko. Afiszowanie się w Internecie, a brak pieniędzy na dziecko

 – napisał obserwator, dodając do swojej wypowiedzi wymiotujące emotikonki.

Krytyka, wyrażanie zdania jak najbardziej, ale to... Do człowieka, a tym bardziej do kobiety

– skomentował zbulwersowany piłkarz.

Czyżby Rzeźniczak nagle nabrał szacunku do kobiet? Biorąc pod uwagę jego relacje z matkami swoich dzieci – jest to bardzo wątpliwe. 

A Wy jak oceniacie jego reakcję?

RadioZet.pl/Jastrząb Post

Screen Instastory/jakubrzezniczak25
fot. Screen Instagram/jakubrzezniczak25
Screen Instastory/jakubrzezniczak25
fot. Screen Instagram/jakubrzezniczak25
loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News