Zamknij

Jakub Rzeźniczak odpowiada na hejt po ślubie w Miami

30.11.2022 16:20

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzbudzili niemałą sensację, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ślubu. Na piłkarza wylało się morze hejtu – Internauci wytknęli mu, że chwalenie się uroczystością zaledwie kilka miesięcy po śmierci synka, jest co najmniej nie na miejscu. Celebryta odniósł się do zarzutów w jednym z facebookowych komentarzy.

Jakub Rzeźniczak
fot. MICHAL KLAG/REPORTER/East News

Jakub Rzeźniczak nie należy do ulubieńców Internautów – zawodnik Wisły Płock słynie z braku zainteresowania swoim potomstwem i częstego zmieniania życiowych partnerek. Nie inaczej było w przypadku Magdaleny Stępień, którą porzucił dla innej kobiety, gdy modelka spodziewała się narodzin ich dziecka. Po głośnym rozstaniu piłkarza i Stępień media obiegła informacja o ciężkiej chorobie ich synka – u niespełna rocznego Oliwierka zdiagnozowano rzadki nowotwór wątroby. Mimo ogromnego zaangażowania jego mamy, która organizowała w sieci zbiórki na jego leczenie, chłopiec zmarł.

Zobacz także: Magdalena Stępień wspomina ostatnie chwile syna. „Chciałam mu ulżyć”

Jakub Rzeźniczak znów w ogniu krytyki. Zareagował na hejt

Magdalena Stępień wycofała się wtedy z show-biznesu, by nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości, podczas gdy Jakub Rzeźniczak zaczął układać sobie życie z nową wybranką. W grudniu 2021 roku oficjalnie potwierdził swoje zaręczyny z Pauliną Nowicką, której oświadczył się w trakcie podróży do Nowego Jorku w czasie przelotu nad miastem helikopterem.

Para krótko cieszyła się okresem narzeczeństwa. Zakochani stanęli niedawno na ślubnym kobiercu, a zdjęciami z uroczystości pochwalili się w mediach społecznościowych. Fotografie przedstawiające uśmiechniętą parę pozującą na plaży w słonecznym Miami nie przypadły do gustu instagramowym obserwatorom.

- To, co tu prezentujecie, jest absolutnie obrzydliwe. Czy ty nie masz za grosz wstydu, piłkarzyno? Dopiero pochowałeś syna, a już pajacujesz wyszczerzony u boku kolejnej naiwnej. Czekamy tylko na wieść o ciąży i kolejnym rozstaniu. Żałosne – można było przeczytać w sekcji komentarzy.

Ani wstydu, ani honoru, ani klasy, ani moralności za grosz

– wtórowali kolejni Internauci.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Rzeźniczak postanowił odnieść się do słów krytyki, łapiąc się jednego z niewielu pozytywnych komentarzy, jakie pojawiły się na Facebooku.

Magda zła, bo obnosi się ze swoją żałobą. Kuba zły, bo nie pokazuje żałoby. Ludzie, opamiętajcie się!! Skupcie się na swoim życiu. Co za  mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych

 – napisała w obronie piłkarza jedna z użytkowniczek.

Słowa internautki spodobały się zawodnikowi Wisły Płock tak bardzo, że postanowił na nie odpowiedzieć.

Czemu tak niewielu ludzi potrafi myśleć, jak Pani. W punkt

 – pochwalił broniący go komentarz.

A Wy co myślicie o ślubie Jakuba Rzeźniczaka?

loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News