Zamknij

Magda Stępień skomentowała ślub Jakuba Rzeźniczaka. Mocne słowa

29.11.2022 10:45

Jakub Rzeźniczak wziął ślub z Pauliną Nowicką kilka miesięcy po pogrzebie swojego synka. Wielu obserwatorów nie kryje zaskoczenia, a nawet niesmaku, że para tak szybko wyprawiła uroczystość. Jak na ślub Rzeźniczaka zareagowała jego była partnerka, Magdalena Stępień?

Magdalena Stępień
fot. Ola Skowron/Dzien Dobry TVN/East News, Instagram:@jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Miami, gdzie młoda para zorganizowała romantyczną sesję na plaży. Wydarzenie wzbudziło jednak mieszane reakcje i część internautów, zamiast gratulacji, przesłało w komentarzach gorzkie słowa pod adresem piłkarza Wisły Płock. Chodzi o żałobę po Oliwierze, który zmarł w lipcu tego roku po walce z rzadkim nowotworem wątroby. W opinii wielu internautów, ślub zaledwie parę miesięcy po stracie dziecka jest kompletnym nieporozumieniem. 

Magdalena Stępień o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej

Pod sesją Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej posypały się gorzkie komentarze, w których internauci wytknęli piłkarzowi brak szacunku dla zmarłego synka i byłej partnerki, Magdaleny Stępień, która nadal cierpi po ogromnej tragedii. 

Portal JastrząbPost postanowił sprawdzić, jak Magda Stępień ocenia decyzję byłego partnera. Przypomnijmy, że relacje modelki z piłkarzem były bardzo napięte od czasu rozstania. Nie pojednali się nawet w czasie choroby Oliwiera, a po śmierci chłopca mieli zupełnie zerwać kontakt.

Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chcę być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam - mówiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN" była gwiazda "Top Model" 

Magdalena Stępień, zapytana o ślub Jakuba Rzeźniczaka z Pauliną Nowicką, wróciła do swojej poprzedniej wypowiedzi i wyznała, że były partner i jego nowa miłość kompletnie jej nie obchodzą. 

- Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują, tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie - podkreśliła Magdalena Stępień w rozmowie z JastrząbPost. 

Mama Oliwiera nie przekazała byłemu partnerowi gratulacji z okazji ślubu. Ale tego, rzecz jasna, można było się spodziewać.

loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News