Zamknij

Żona Rzeźniczaka pokazała suknię ślubną. Gołe uda, biust mało nie wypadnie. Ma gust? [FOTO]

01.12.2022 13:58

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak przed paroma dniami wzięli ślub. Żona piłkarza zamieściła nowe wideo z uroczystości w Miami, w którym zaprezentowała swoją suknię ślubną. Zdaniem internautów kreacja Nowickiej, choć piękna, odsłaniała za dużo ciała. 

paulinaa__nowicka
fot. Instagram:@paulinaa__nowicka

Paulina Nowicka to nowa żona Jakuba Rzeźniczaka. Ślub pary odbył się w miniony weekend w Miami w Stanach Zjednoczonych. Nowożeńcy wyprawili uroczystość na plaży, gdzie pozowali również do sesji i nakręcili kilka romantycznych filmików.

Niestety wydarzenie spotkało się z miażdżącą krytyką internautów, którzy stwierdzili, że Rzeźniczak i Nowicka nie uszanowali żałoby po śmierci Oliwiera. Synek gwiazdora Wisły Płock i Magdaleny Stępień zmarł zaledwie cztery miesiące temu, po dramatycznej walce z nowotworem wątroby. Sporo negatywnych komentarzy na ten temat pojawiło się pod nowym nagraniem z uroczystości w Miami. Tym razem obserwatorzy nie tylko nie oszczędzili nowożeńców, ale także skrytykowali suknię ślubną Pauliny Nowickiej. Zdaniem komentujących panna młoda przesadziła z golizną. 

Suknia ślubna Pauliny Nowickiej za dużo odsłaniała? 

Świeżo upieczona żona Jakuba Rzeźniczaka pochwaliła się kolejnymi ujęciami z dnia ślubu. Tym razem można było podziwiać jej suknię w pełnej krasie. Paulina Nowicka wybrała kremowy model z koronkowym gorsetem odsłaniającym ramiona i tiulowym dołem, gdzie rozcięcie sięgało aż linii bioder.

Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej sukni! Bardzo Wam dziękuję, że stworzyłyście ją dla mnie - podziękowała stylistkom z butiku ślubnego panna młoda. 

Większość internautów nie zamierzała słodzić nowej żonie Rzeźniczaka i ponownie zhejtowała ją za brak szacunku dla zmarłego dziecka. Ci, którzy skupili się na sukience, zarzucili młodej WAG, że jej stylizacja wyglądała wulgarnie. 

"Śliczna suknia, ale... biust mało nie wypadnie!" - komentują internauci. "Zbyt szczupłe nogi do takiego fasonu. A buty nie pasują do takiej sukienki, zbyt ciężkie". Padły nawet zarzuty o "świecenie c*ckami" i "bezguście". Niektórzy radzili Nowickiej, by nie sprzedawała sukienki, bo "zaraz przyda się następnej Mrs. Rzeźniczak". 

Zgadzacie się, czy przesadzają? Dajcie znać, czy podoba wam się suknia ślubna nowej żony Jakuba Rzeźniczaka. 

loader