Zamknij

Złapał ją za biust. Zawrzało pod nowym nagraniem Rzeźniczaków [WIDEO]

04.12.2022 10:10

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub i spędzają miesiąc miodowy w USA. Niewzruszeni krytyką nowożeńcy pochwalili się romantycznym nagraniem z plaży, gdzie nie szczędzili sobie czułości. W komentarzach znowu zawrzało. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka
fot. Instagram:@jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka przed tygodniem wzięli ślub w Miami. Wydarzenie spotkało się jednak z miażdżącą krytyką internautów, którzy stwierdzili, że para nie uszanowała żałoby po śmierci Oliwiera. Synek Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień zmarł zaledwie cztery miesiące temu, po dramatycznej walce z nowotworem wątroby. Ale gwiazdor Wisły Płock i jego nowa żona zdają się tym zupełnie nie przejmować, a na ich profilach pojawiają się kolejne radosne filmiki z USA.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka baraszkują na plaży 

Tym razem Rzeźniczakowie pochwalili się ujęciami z miesiąca miodowego w Miami. Piłkarz postanowił podziękować swojej miłości aż za 18 wspólnie spędzonych miesięcy, co w jego przypadku jest już nie lada wynikiem. 

Moja Żona, najcudowniejsza kobieta na świecie. Ponad 18 wspólnych miesięcy, podczas których zawsze mogłem liczyć na Twoje wsparcie - wyznał gwiazdor Wisły Płock. 

W załączonym wideo widzimy, jak uradowany Jakub Rzeźniczak podbiega do Pauliny Nowickiej, przytula ją z całych sił, przy okazji ściskając jej pierś, i obdarza całusem w szyję.

Urocze nagranie jednak nie udobruchało internautów, którzy ponownie przypomnieli nowożeńcom, że trwa żałoba. 

No szkoda, że miesięcy życia dziecka tak nie odliczałeś publicznie

Zero honoru. I ty, k***a, byłeś w Legii...

Nie mieści się w głowie normalnym, zdrowym ludziom, jak można w obliczu takiej tragedii nie tyle brać ślub, ile śmiać się, pić alkohol, tańczyć. Że mężczyzna wiąże się z kobietą, gdy inna nosi jego dziecko pod sercem. Coś okropnego i bardzo źle świadczy o was obojgu - podsmuowują gorzko obserwatorzy piłkarza. 

Gdy jedna z osób wyśmiała staż związku Rzeźniczaka z Nowicką, piłkarz ostro zareagował.

A ile ma być? Będzie 30, napiszę 30, będzie 5 lat, napiszę 5. Nie można człowiekowi pozwolić być znów szczęśliwym? Gryzie? - skomentował.

Potem już nie bawił się w dalsze w polemiki, najwyraźniej nie chcąc psuć sobie humoru podczas miodowego miesiąca.

Spytamy was za Jakubem, "gryzie"? 

 

loader