Obserwuj w Google News

Tomaszewska milczy na temat ojca swojego dziecka. Teraz zdradziła, dlaczego

2 min. czytania
15.11.2023 10:24
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska to jedna z czołowych prezenterek TVP. Gwiazda stacji niechętnie wypowiada się jednak na temat swojego życia prywatnego. Dziennikarka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. I choć zdradziła, że tym razem na świecie powita dziewczynkę, konsekwentnie milczy na temat swojego partnera. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła powody tej decyzji.

@malgorzata_tomaszewska
fot. Screen Instagram @malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska od kilku lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP. Początkowo trafiła do  „Pytania na śniadanie”, gdzie zajmowała się tematami związanymi z kulturą i show-biznesem. Zaledwie rok po rozpoczęciu współpracy ze stacją awansowała na jedną ze współprowadzących. Poranny program prowadziła w parze z Aleksandrem Sikorą.

Widzowie TVP znają ją także z innych programów. Dziennikarka była gospodynią „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance” i Sylwestra Marzeń z Dwójką. Teraz jednak prezenterkę czeka dłuższa przerwa od pracy. Tomaszewska jakiś czas temu ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka.

Małgorzata Tomaszewska chroni swoją prywatność

Choć gwiazda TVP chętnie opowiada w wywiadach o swoich projektach zawodowych, rzadko dzieli się szczegółami na temat życia prywatnego. Dopiero niedawno wyszło na jaw, że dziennikarka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. O pierwszym mężu wiadomo jedynie tyle, że jest kierowcą i nosi nazwisko Słomina. Po rozwodzie prezenterka związała się z pochodzącym z Turcji Ahmetem Seyfi Yigit Tarci. Z mężczyzną doczekała się syna, Enzo. Drugie małżeństwo gwiazdy również nie przetrwało próby czasu. O tym, że zakończyła swój związek, media dowiedziały się dopiero… dwa lata później.

Teraz prezenterka spotyka się z Robertem, z którym już niebawem przywita na świecie córkę. Mimo że para jest ze sobą od dłuższego czasu, Tomaszewska nie zdradza żadnych szczegółów z życia swojego partnera.

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska wyznała, dlaczego milczy na temat ukochanego

- Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony. To nie jest nikomu potrzebne, jeżeli nie czerpiesz z tych mediów. Mam wrażenie, że pokazanie się dla pokazania, jest trochę dawaniem takiej pożywki. Ale oczywiście, to jest decyzja każdej osoby. On w ogóle nie jest związany z show-biznesem. – mówiła w rozmowie z Karoliną Motylewską z Jastrząb Post.

Gwiazda dodała również, że stara się unikać kwestii osobistych w wywiadach, zwłaszcza, gdy związane są one z silnymi emocjami.

- Emocje muszą opaść. Jak kłócimy się z kimś, to w pierwszym momencie wylewamy wszystkie żale. Ale jak uspokoimy się, to po jakimś czasie jest już zupełnie inaczej. Ja uważam, że mówić należy dopiero wtedy, kiedy te emocje się uspokoją – wyznała.

Źródło: Radio ZET/Jastrząb Post

Nie przegap
Urodziny Edyty Górniak
19 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL