Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska rozśmieszyła fryzurą w "Pytaniu na śniadanie". "Hełmofon"

2 min. czytania
27.06.2023 17:41

Małgorzata Tomaszewska zaliczyła wpadkę z fryzurą w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka pojawiła się w osobliwym uczesaniu z grzywką, które wzbudziło falę zabawnych skojarzeń. "Wizualny dramat" - komentują widzowie. 

Małgorzata Tomaszewska zaliczyła wpadkę z fryzurą w "Pytaniu na śniadanie"
fot. Instagram:@pytanienasniadanie

Małgorzata Tomaszewska prowadzi w TVP  "Pytanie na śniadanie" w parze z Aleksandrem Sikorą. Duet ogólnie cieszy się sporą sympatią widzów, ale bywają momenty, że publiczność jest dla nich bezlitosna. Po ostatnim wydaniu śniadaniówki zatrzęsło się od drwin. Małgorzata Tomaszewska została skrytykowana za nową fryzurę, w której poprowadziła wtorkowe "Pytanie na śniadanie". Pracę fryzjera obśmiano w sieci. Zdaniem internautów prezenterka wyglądała wyjątkowo niekorzystnie w uczesaniu z gęstą grzywką. 

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska w nieudanej fryzurze w "Pytaniu na śniadanie"

Gdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie odmienionej Małgorzaty Tomaszewskiej, widzowie natychmiast przystąpili do komentowania jej fryzury. Niestety ten element przykuwał uwagę bardziej niż poruszane w studiu tematy, a wszystko przez to, że gwiazda "Pytania na śniadanie" miała wyglądać wyjątkowo źle. 

Omg, fryzura tej pani to jakiś wizualny dramat. Na początku myślałem, że ma kask na głowie. Ten kolor, to upięcie, naprawdę fatalne według mnie. 

Padły sugestie, że Małgorzata Tomaszewska miała założoną perukę, ale znawcy tematu szybko wyjaśnili, że to grzywka stworzona z kucyka. Niestety stylistom zabrakło wyczucia, przez co uczesanie przytłoczyło prezenterkę. 

Fryzura pani Gosi coś okropnego, sztucznego, zawiodłam się bardzo.

Nie róbcie tak pięknej kobiecie takiego hełmofonu. Absolutnie przygniotła ją ta fryzura, aż żal patrzeć - apelują widzowie i proszą partnerkę Olka Sikory, by nie dawała się więcej namawiać na podobne eksperymenty. 

Niepochlebnej oceny doczekała się także stylizacja Małgorzaty Tomaszewskiej. - Dzisiaj wyglądasz jakby wypadała ci pielucha. Sama na pewno tak byś się nie ubrała. Kreacja do bani - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Nowi prowadzący w "Dzień dobry TVN". To oni zastąpią zwolnionych prezenterów