Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel odsłoniła za dużo? Zagotowało się pod sesją w bikini. "Przesada"

2 min. czytania
27.06.2023 16:12

Roksana Węgiel w bikini pozuje w mocno wyciętym stroju kąpielowym. Fani krytykują wokalistkę za goliznę i negliż. Roxie Węgiel przesadziła z odsłanianiem ciała?

Roksana Węgiel w sesji bikini
fot. Instagram:@roxie_wegiel

Roksana Węgiel od czasu "The Voice Kids" i zwycięstwa na Eurowizji Junior 2018 wydoroślała i zmieniła wizerunek. 18-letnia piosenkarka jest krytykowana za zbyt wyzywające stylizacje oraz image niedopasowany do młodego wieku. Ostatnio sporo kontrowersji wywołał strój Roxie Węgiel z otwarcia Igrzyskach Olimpijskich w Krakowie. Fanów zbulwersowała także sesja piosenkarki w mocno wyciętym bikini, która po fali negatywnych komentarzy zniknęła z jej profilu. 

Redakcja poleca

Roksana Węgiel w stroju kąpielowym skrytykowana przez fanów

Teraz Roksana Węgiel zamieściła koleją letnią sesję. 18-letnia dziewczyna Kevina Mgleja pozuje w stroju kąpielowym marki, z która aktualnie współpracuje. - Jakie macie plany na wakacje? - zapytała fanów Roxie. Odzew był natychmiastowy, ale chyba nie takiej reakcji spodziewała się młoda gwiazdka.

Część internautów uznała strój Roksany za zbyt odważnie odsłaniający ciało. Uwagę zwrócił przede wszystkim dół kostiumu, przez który prześwitywało nagie biodro. - Przesada - stwierdzili zawstydzeni internauci.

Roxie Węgiel w bikini odsłoniła za dużo ciała? 

To jednak najlżejszy z komentarzy, jaki mogła przeczytać o sobie wokalistka. Pod sesją nie brakowało chamskich i nietaktownych uwag oraz wulgarnych żartów z jej ciała. Ktoś stwierdził nawet, że roznegliżowane zdjęcie 18-latki to "raj dla stulejarzy". Roksana Węgiel nie chciała jednak wdawać się w dyskusję i zbyła milczeniem przytyki pod swoim adresem.

Przypomnijmy, że 18-latka nie ma sobie nic do zarzucenia odnośnie swojego stylu. Jak powiedziała w rozmowie z "Faktem", przemiana nastąpiła u niej naturalnie i nie miała nic wspólnego z "ciśnieniem, żeby wyglądać na starszą". - To po prostu tak się zadziało. Wiadomo, że są różne komentarze - przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie sama ze sobą, więc jak komuś się to nie podoba, to trudno - podkreśliła Roxie. 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" nago. Pokazała wszystko w rozbieranej sesji [FOTO]