Obserwuj w Google News

Tajner zdradza, dlaczego rozwiodła się z Wiśniewskim: „Nie czułam się kobieco”

2 min. czytania
17.11.2022 12:28
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim. Co spowodowało rozpad małżeństwa gwiazd?

tajner-o-rozwodzie-z-wisniewskim
fot. TRICOLORS/East News, Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego i menadżerką zespołu Ich Troje. Wielu wydawało się, że niestały w uczuciach muzyk w końcu odnalazł tę jedyną. Okazało się jednak, że również to małżeństwo Wiśniewskiego nie przetrwało próby czasu. Niespodziewanie piosenkarz poinformował o związku z Polą, a wkrótce po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i doczekał się syna. Mały Falco niedługo powita na świecie rodzonego brata, który będzie już szóstym dzieckiem Michała. Przyczyny nagłego rozstania Wiśniewskiego i Tajner nie były do końca znane. Dlaczego ich małżeństwo dobiegło końca?

Redakcja poleca

Dominika Tajner opowiedziała o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim

Dominika długo pełniła funkcję menadżera zespołu Ich Troje. Nadmierne skupianie się na kwestiach zawodowych miało być głównym powodem rozpadu jej związku z Michałem.

Za bardzo wkręciłam się w bycie menadżerką, a nie partnerką. (…) Nie czułam się kobieco, nie czułam się jak partnerka. (…) Finalnie Michał nie czuł, że ma żonę

- powiedziała ze smutkiem Tajner.

Para zauważyła problemy, które pojawiły się w ich związku i starała się im zaradzić. Dominika zrezygnowała z opieki nad zespołem, jednak przyznała, że po tak długim czasie łączenia życia prywatnego z zawodowym, nie potrafiła rozmawiać z mężem o sprawach innych niż praca. Gwiazdom zabrakło więc wspólnych tematów do rozmów.

Zobacz także: Wiśniewski wystąpi o obniżenie alimentów? Utrzymuje z Polą aż dziesiątkę dzieci

Dziennikarz Pomponika zapytał o „wakacyjną aferę” między byłymi partnerami, która została wywołana przez brak zaproszenia Dominiki na obchody jubileuszu zespołu Ich Troje. Celebrytka zapewniła jednak, że pozostaje z byłym mężem w dobrych relacjach i podziękowała mu za wsparcie w walce o zdrowie jej syna.

Tajner zapewnia, że uczy się na błędach i mimo że pozostaje menadżerką swojego obecnego partnera, Mariusza Wacha nie pozwala, by praca przesłoniła im rodzinne chwile.

Michał Wiśniewski
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News