Obserwuj w Google News

Tajner o zaręczynach z nowym partnerem. Szykuje się góralskie wesele

2 min. czytania
18.11.2022 10:25
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner opowiedziała o zaręczynach z Mariuszem Wachem. Gwiazda nie zastanawiała się ani chwili nad przyjęciem oświadczyn. Jakie wesele planuje zakochana para?

tajner-o-zaręczynach-górlaskie-wesele
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Dominika Tajner medialną obecność zawdzięcza między innymi małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Córka trenera polskich skoczków narciarskich wyjawiła niedawno powody rozstania z muzykiem. Celebrytka nie chowa urazy do byłego partnera i skupia się na nowym związku z bokserem, Mariuszem Wachem. Tajner opowiedziała niedawno o ich zaręczynach i zdradziła, jakie planują wyprawić wesele. Para ma mieć różne wizje uroczystości. Czy szykuje się prawdziwe góralskie wesele?

Redakcja poleca

Dominika Tajner o zaręczynach z Mariuszem Wachem: „Wyskoczył z pudełeczkiem”

Celebrytka przyznała w rozmowie z Pomponikiem, że zaręczyny, choć owiane tajemnicą, były bardzo spontaniczne.

Pierścionek był przygotowany wcześniej, leżał i czekał na ten moment. Mam wrażenie, że Mariusz czekał na moment, aż się przekona. (…) Leżeliśmy sobie, rozmawialiśmy i on wyskoczył z tym pudełeczkiem. Było mi bardzo miło

- opowiedziała Dominika, zaznaczając, że nie zastanawiała się ani chwili nad przyjęciem oświadczyn i wykrzyknęła „tak”, gdy tylko zobaczyła pudełeczko. „Mam bardzo dobrego partnera” - powiedziała wzruszona.

Okazuje się jednak, że para ma odmienne wizje na ślub i wesele. Tajner marzy o kameralnej ceremonii, a Wach chce zorganizować huczną imprezę.

Wszyscy wiedzą, że miałam dwóch mężów i dwa śluby, teraz chciałabym bardzo cichy, gdzieś daleko, może na plaży? Natomiast mój partner jest kawalerem, więc marzy mu się prawdziwe góralskie wesele. Zobaczymy, gdzie się spotkamy w tych negocjacjach. Albo będzie bardzo cichutko i spokojnie, albo będzie góralskie wesele.

O tym, czy zakochani pobiorą się ubrani w tradycyjne góralskie stroje, czy zrealizują marzenie Dominiki i przyrzekną sobie miłość do końca życia na plaży, przekonamy się wkrótce, ponieważ ceremonia ma się odbyć już w przyszłym roku.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS