Obserwuj w Google News

Wiśniewski zdradza płeć szóstego dziecka i prosi o pomoc w wyborze imienia

2 min. czytania
10.11.2022 07:51
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski już niedługo po raz szósty zostanie ojcem. Muzyk zdradził płeć dziecka i poprosił fanów o wybór imienia dla bąbelka.

wisniewski-plec-imie-dziecka
fot. Screen Instagram (@m_wisniewski1972)

Michał Wiśniewski może pochwalić się naprawdę dużą rodziną, która niedługo powiększy się o drugie dziecko muzyka z jego piątą żoną, Polą. Wokalista Ich Troje do tej pory nie zdradził płci nienarodzonego potomka. Miał jednak przyznać w rozmowie z Plejadą, że marzy o córce. Niedługo później zamieścił na Instagramie hasztag „#Cloe”, dając fanom znać, jakie imię pragnie nadać dziecku. Czy jego marzenie się ziści?

Redakcja poleca

Michał Wiśniewski zna już płeć dziecka. Jakie nada imię?

Piosenkarz poinformował, że spodziewa się syna! Michał poprosił też fanów o wsparcie w wyborze imienia dla dziecka.

Imię na „C”, byle nie Czesław

- napisał na Instagramie Wiśniewski, który zdążył już wytatuować sobie na ciele literkę „C”.

Falco Amadeus doczeka się niedługo rodzonego brata. Nowo narodzony syn będzie mógł też liczyć na wsparcie sporej gromadki przyrodniego rodzeństwa.

Zobacz także: Czwarta żona gratuluje piątej szóstego dziecka Wiśniewskiego

Wiśniewski pod informacją o przyjściu na świat chłopca napisał „5:5!!!”, co może nawiązywać do liczby wszystkich pociech muzyka i jego piątej żony. Małżeństwo będzie wychowywało razem aż 10 dzieci! Pojawienie się na świecie kolejnego syna wyrównuje siły wśród kobiet i mężczyzn w rodzinie Wiśniewskich. Dziewczęta to trzy córki Michała, Fabienne, Etiennette i Vivienne oraz dwie córki Poli, Julia i Pola. Chłopców do tej pory reprezentował syn Michała, Xavier, synowie Poli, Adam i Piotr oraz ich przyrodni brat, Falco. Już niedługo rodzina powita na świecie dziesiątego szkraba.

wiśniewski-plec-imie-dziecka
fot. Screen Instagram (@m_wisniewski1972)