Obserwuj w Google News

Syn Steczkowskiej na Eurowizji, ale nie z Polski. Chodzi o ten kraj

2 min. czytania
14.11.2023 18:28
Zareaguj Reakcja

Syn Justyny Steczkowskiej pracuje nad piosenką na Eurowizję. To wielki sukces Leona Myszkowskiego. Okazuje się jednak, że jego utwór nie będzie przeznaczony dla polskiego reprezentanta.

Syn Justyny Steczkowskiej tworzy piosenkę na Eurowizję 2024
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Leon Myszkowski od pewnego czasu robi karierę jako DJ. Syn Justyny Steczkowskiej jest zresztą zestawiany z Allanem Krupą, który także zajmuje się miksowaniem muzyki i również ma słynną mamę. Podczas gdy Enso nieźle na swojej twórczości zarabia, występując w klubach, a od czasu także u boku swojej mamy na różnych telewizyjnych wydarzeniach muzycznych, Myszkowski zamierza spróbować swoich sił w całkiem innym przedsięwzięciu. Okazuje się, że pracuje nad piosenką, która zabrzmi podczas nadchodzącej Eurowizji. Co zaskakujące, nie będzie to utwór dla polskiego artysty.

Syn Justyny Steczkowskiej tworzy piosenkę na Eurowizję 2024

Podczas Eurowizji 2023 Polskę reprezentowała Blanka Statków ze słynnym już utworem "Solo". Jego współtwórcą jest Mikołaj Tribulec, znany jako Tribbs. Nie wszyscy jednak wiedzą, że młody kompozytor jest współautorem innej piosenki, która świetnie poradziła sobie w tym samym konkursie. Mowa o utworze "Watergun" szwajcarskiego artysty Remo Forrera. Podczas finału Tribbs siedział nawet razem z artystą i jego "świtą", wymachując szwajcarską flagą. Okazuje się, że na tego typu współpracę zdecydował się również syn Justyny Steczkowskiej.

Redakcja poleca

Na łamach Pudelka pojawiły się informacje o tym, że Leon Myszkowski stworzy utwór dla... Łotwy. Choć nie zdradził żadnych szczegółów, przekazał, że piosenka będzie dziełem jego duetu z innym artystą. - Z Markusem, z którym właśnie wydajemy singiel "One Night", będziemy robić też utwór na Eurowizję reprezentujący Łotwę — przekazał syn polskiej diwy.

Eurowizja 2024 coraz bliżej

Fani Eurowizji już zacierają ręce, bowiem coraz bliżej do kolejnej odsłony konkursu. Przypomnijmy, że ubiegłoroczna edycja odbyła się w Wielkiej Brytanii, ponieważ zwycięzcami wcześniejszego konkursu byli Ukraińcy, którzy ze względu na wojnę nie byli w stanie zorganizować wydarzenia u siebie. Jeśli chodzi o nadchodzącą odsłonę wydarzenia, to odbędzie się ono w maju 2024, a gospodarzami będą oczywiście zwycięzcy, czyli Szwedzi. Miastem, które ugości reprezentantów, będzie Malmö.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Najbardziej kontrowersyjne występy na Eurowizji. Oni zszokowali publiczność
5 Zobacz galerię
fot. YouTube: Eurovision Song Contest