Obserwuj w Google News

Gwiazda "Sukcesji" została mamą. Pokazała dziecko, żegnając się z hitem HBO

2 min. czytania
30.05.2023 18:04
Zareaguj Reakcja

Sarah Snook znana z serialu HBO "Sukcesja", ogłosiła fanom, że zaczyna nowy etap swojego życia - poraz pierwszy została mamą, kończąc przygodę z hitem o rodzie Royów.

Sarah Snook
fot. Invision/Invision/East News

Sarah Snook - gwiazda hitu HBO "Sukcesja", oznajmiła, że urodziła dziecko. Zrobiła to w ważnym dniu dla fanów serialu - dniu premiery ostatniego odcinka "Sukcesji".

"Sukcesja": Sarah Snook z hitu HBO urodziła pierwsze dziecko

Serial "Sukcesja" zadebiutował w 2018 roku i od tego czasu kolejne sezony są wychwalane przez widzów. Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Stacja HBO i platforma HBO Max wyemitowały ostatni odcinek nagradzanej produkcji.

Redakcja poleca

Dla Sarah Snook finał serialu był okazją do podzielania się z fanami radosną informacją, która jest dla aktorki nowym początkiem. Na Instagramie gwiazdy wcielającej się w Shiv Roy, pojawił się ważny post. Aktorka informuje w nim, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Zdjęcie pokazuje niemowlaka i jego mamę, tuż po seansie ostatniego odcinka "Sukcesji".

Trudno wyrazić, ile ten serial dla mnie znaczył. Miejsca, w których byłam, ogromne talenty, z którym mogłam pracować… serce mi się kraje, że to już koniec. Ale moje serce musiało być pełne wszystkich wspomnień - dobrych chwil, wyzwań i triumfów, żeby w ogóle mogło się krajać… więc w sumie czuję się wdzięczna. Błogosławieństwo dołączenia do tej szalonej przygody w serialu będzie punktem kulminacyjnym w karierze, który bez wątpienia będzie trudny do przebicia. Jestem bardzo, bardzo dumna i ukorzona ciężką pracą wszystkich z sezonu na sezon: wszyscy postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę, a potem ją przeskoczyliśmy i celowaliśmy w każdy aspekt. Przyjaźnie, scenariusze, lokalizacje, riposty, wczesne poranki, zmiany w ostatniej chwili, wszystkie wzloty i upadki: będę za tym wszystkim tęsknić. Ludzie z tego serialu to utalentowana grupa i jestem dumna, że mogłam z nimi pracować. To za ludźmi będę tęskniła najbardziej. Właśnie obejrzałam ostatni odcinek ostatniego sezonu czegoś, co zmieniło moje życie. A teraz moje życie znów się zmieniło. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie.

O tym, że Snook jest w ciąży, opinia publiczna dowiedziała się podczas konferencji tuż przed premierą 4. sezonu "Sukcesji". Finał obejrzała już ze swoim dzieckiem przy boku. To niezwykle symboliczne zarówno dla fanów, jak i samej aktorki.

"Sukcesja": o czym jest serial?

Serial "Sukcesja" zadebiutował w 2018 roku. Historia stworzona przez Jesse'ego Armstronga, opowiada o historii rodziny Roy'ów - właścicieli największej korporacji mediowej o nazwie Waystar Royco. Na przestrzeni 4 sezonów, widzowie śledzili perypetie głównych bohaterów i kulisy ich walki o fotel prezesa wielkiej firmy.

W rolach głównych wystąpili Brian Cox, Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen, Hiam Abbass, Alan Ruck, Peter Friedman i Natalie Gold. W Polsce wszystkie cztery sezony "Sukcesji" można oglądać na platformie HBO Max.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Instagram