Obserwuj w Google News

Kultowy serial HBO pojawi się wiosną w TVN. Kiedy będzie można oglądać?

1 min. czytania
22.02.2023 14:03
Zareaguj Reakcja

"Sukcesja" trafia do polskiej telewizji. Uwielbiany przez widzów serial produkcji HBO będzie można oglądać na kanale TVN. Na kiedy zaplanowano emisję?

Sukcesja
fot. Materiały prasowe HBO

Kultowy serial HBO pojawi się wiosną w TVN. "Sukcesja" trafi zatem do szerokiego grona odbiorów, nie tylko osób, które mają wykupiony dostęp do platformy streamingowej HBO Max. Na kiedy zaplanowano emisję?

Zobacz także: Gwiazdy "The Last of Us" nie mogą używać tego słowa. Fani są niezadowoleni

"Sukcesja": kultowy serial HBO pojawi się wiosną w TVN

"Sukcesja" to opowieść o losach wpływowej rodziny Royów. Logan, ojciec, jest właścicielem najpotężniejszych korporacji mediowych na całym świecie. W serialu nie brakuje intryg, walki o władzę, ale i też zwrotów akcji. Serial wyróżnia się mocnymi dialogami i świetnie rozpisanymi, charyzmatycznymi postaciami. 

Redakcja poleca

Wszystkie osoby, które nie miały szansy do tej pory zobaczyć nagradzanej produkcji HBO, będą mogły zobaczyć "Sukcesję" w polskiej telewizji. Serial trafi na antenę TVN. Produkcję będzie można oglądać od 7 marca 2023 roku o godzinie 23.25.

"Sukcesja": kiedy premiera 4. sezonu na HBO Max?

Natomiast zapowiadany 4. sezon serialu "Sukcesja" trafi na platformę HBO Max już 27 marca 2023 roku. Co tydzień będzie publikowany jeden odcinek.

Zobacz także: Jennifer Coolidge zadzwoniła na policję. Przeraziło ją, co zobaczyła na nagraniu z monitoringu

RadioZET.pl/

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max