Obserwuj w Google News

Smutny koniec związku Elżbiety Zapendowskiej. Jej ukochany był młodszy o 19 lat

2 min. czytania
17.05.2023 20:02
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Zapendowska rozstała się z Andrzejem Krukiem po 27 latach związku. Życiowy partner jurorki "Idola" był od niej sporo młodszy. Co było przyczyną rozpadu wieloletniej relacji Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Kruka?  

Elżbieta Zapendowska rozstała się z partnerem
fot. Damian KLAMKA/East News

Elżbieta Zapendowska to słynna specjalistka od emisji głosu, która dała się poznać jako surowa jurorka w programach "Idol" i "Must be the Music" w Polsacie. 76-latka znana jest z ciętego języka i bezkompromisowych wypowiedzi na temat umiejętności wokalnych polskich gwiazd. Zapendowska krytykowała m.in. swoją dawną uczennicę Edytę Górniak, a ostatnio poddała miażdżącej krytyce Blankę Stajkow, oceniając jej występy jako "kompletną beznadzieję". 

Redakcja poleca

Elżbieta Zapendowska rozstała się z Andrzejem Krukiem

Życie prywatne Elżbiety Zapendowskiej długo owiane było tajemnicą. Jurorka "Idola" nie miała w zwyczaju wywlekać do mediów spraw osobistych. Wiadomo jednak, że tworzyła związek z młodszym od niej o 19 lat Andrzejem Krukiem. Mimo sprej różnicy wieku relacja była nadzwyczaj udana. Kilka lat temu para kupiła dom pod Warszawą. 

Niestety po 27 latach związek dobiegł końca. Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk nie są już razem. Nie wiadomo, jakie były przyczyny zakończenia wieloletniej relacji. Jurorka "Idola" konsekwentnie nie komentuje sprawy.

Elżbieta Zapendowska była w związku z młodszym o 19 lat mężczyzną 

Gdy Elżbieta Zapendowska poznała Andrzeja Kruka, miał on 21 lat. W jednym z wywiadów wspominała, że połączyła ich głęboka więź oparta na przyjaźni. Tak udało im się zbudować wartościową relację na prawie trzy dekady. Zdaniem Zapendowskiej to i tak długo, biorąc pod uwagę ich kompletnie różne charaktery i jej despotyczną naturę. 

Nie trzymam go siłą, sam chce być ze mną. Rozumiemy się, jesteśmy przyjaciółmi i czujemy silną więź wzajemnej przyjaźni- mówiła. 

Gwiazda "Idola" chwaliła ukochanego za niesłychaną cierpliwość, co miało same zalety w codziennym życiu. - To ja jestem kierowniczką pilota, a on to akceptuje. Uważam, że mam dużo szczęścia, że tak się wszystko potoczyło - wyznała lata temu w "Vivie!". 

Córka Ewy Błaszczyk przeżyła tragedię. Po latach otworzyła się na temat ojca 

EN_01244090_0106
fot. VIPHOTO/East News
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl