Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke ma nowego partnera? Huczy o nowej miłości żony Piotra Stramowskiego

2 min. czytania
14.03.2023 13:21
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke znalazła kogoś po rozstaniu z Piotrem Stramowskim? Aktorka została przyłapana na wymianie czułości z pewnym blondynem. Tabloid sugeruje, że może być to nowy partner Katarzyny Warnke i zdradza, jak wyglądała ich upojna randka. 

Katarzyna Warnke
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się po kilku latach małżeństwa. W wydanym w październiku oświadczeniu małżonkowie podkreślili, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie. Nie wiadomo, co osłabiło relację popularnej pary, lecz Piotr Stramowski, mówiąc o przyczynach rozstania z Katarzyną Warnke zapewnił, że nie była to zdrada.

Stramowski już pochwalił się nową partnerką na salonach, a jest nią znana w sieci specjalistka od "uzdrawiania ducha" Natalia Krakowska. Z kolei Katarzyna Warnke nowy etap rozpoczęła od przerobienia tatuażu symbolizującego jej miłość do męża. Czas pozostały do rozprawy rozwodowej gwiazda "Botoksu" podobno umila sobie towarzystwem nowego przyjaciela, z którym przyłapał ją ostatnio jeden z magazynów. 

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke ma nowego partnera? 

"Twoje Imperium" donosi, że Katarzyna Warnke spędzała czas z pewnym przystojnym blondynem. Para udała się do warszawskiej restauracji, skąd wyszła dopiero o drugiej w nocy. Do taksówki aktorka i jej towarzysz podobno przeszli oddzielne, jakby chcieli pokazać, że się nie znają - relacjonuje magazyn.

- Co innego, gdy zamknęły się za nimi drzwi auta. Tam nie szczędzili sobie czułości [...]. Widać było, że zakochanych bawi ich sekret - możemy przeczytać w "Twoim Imperium". 

Katarzyna Warnke na razie nie skomentowała tych doniesień. Nie wiadomo też, kim był mężczyzna, z którym ją widziano. Niewykluczone, że kroi się nowy związek i niebawem Kasia pochwali się partnerem podczas oficjalnego wyjścia, jak Piotr Stramowski swoją ukochaną na premierze "Pokusy".

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nadal formalnie pozostają małżeństwem. Obecnie czekają na termin rozprawy rozwodowej. Pozostają jednak w przyjaznych relacjach, dzieląc opiekę nad 4-letnią Helenką. 

Zobacz także: Rafał Brzozowski szykuje się do ślubu? Wspomniał też o założeniu rodziny