Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski chwali się nową partnerką! Kim jest Natalia?

2 min. czytania
16.11.2022 15:19
Zareaguj Reakcja

Kilka tygodni temu media obiegła wieść o oficjalnym rozstaniu Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke. Okazuje się, że aktor szybko znalazł pocieszenie – fotoreporterzy przyłapali go na konsumowaniu kebabów z tajemniczą blondynką. Teraz pochwalił się nową miłością w mediach społecznościowych.

Piotr Stramowski z nową partnerką
fot. VIPHOTO/East News/Screen Instagram/krakowszczanka

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke stanowili jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Po sześciu latach małżeństwa aktorzy potwierdzili przypuszczenia fanów o kryzysie w ich związku i oficjalnie ogłosili swoje rozstanie. - Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie – przekazali 12 października na Instagramie.

Zobacz także:  Kasia Warnke i Piotr Stramowski jednak się rozstali. Jest oświadczenie

Piotr Stramowski znów zakochany. Pokazał partnerkę na Instagramie

Choć celebryci po ogłoszeniu rozpadu związku nie wypowiadali się już publicznie na temat jego szczegółów, do mediów dotarła wieść o regułach, jakie aktorzy ustali w związku z regulacją spotkań z córką Helenką. Wygląda na to, że aktorzy doszli do porozumienia i na nowo układają sobie życie.

Piotr Stramowski szybko otrząsnął się po rozstaniu  i już może pochwalić się nową wybranką. Jego serce skradła tajemnicza blondynka, z którą był widywany na romantycznych schadzkach.

Natalia Krakowska to była scenografka, która przebranżowiła się na neuromentorkę i specjalistkę w zakresie „neuromagic”. Pod tajemniczymi pojęciami kryje się praca „nad zrozumieniem i optymalizacją struktury życiowej, aby była w pełni nasza i wspierała nas”. Zadaniem wybranki Stramowskiego jest wyzwolenie „pacjentów” z życiowych schematów.

Redakcja poleca

Gwiazdor postanowił zaspokoić ciekawość swoich fanów i pochwalił się nową ukochaną na Instagramie. Okazją do związkowego „coming outu” okazała się reklama biznesu następczyni Katarzyny Warnke.

Piotr Stramowski postanowił pomóc Natalii w wypromowaniu jej działalności, oznaczając jej profil na swoim InstaStory, za co „łamaczka schematów” ciepło mu podziękowała.

Krakowska, działając w branży filmowej, miała okazję pracować na planie „Fightera”, w którym w rolę głównego bohatera wciela się Stramowski. Myślicie, że już wtedy zakwitło między nimi uczucie?

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News