Obserwuj w Google News

Warnke i Stramowski o podziale opieki nad córką. Jest jeden zakaz

2 min. czytania
17.10.2022 09:18
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po głośnym rozstaniu musieli ustalić pewne reguły, mające pomóc eks-partnerom w podziale opieki nad małą Helenką. Uzgodnili, kto może przebywać z dzieckiem – rygorystycznie?

Warnke i Stramowski
fot. TRICOLORS/East News

Nie milkną echa niespodziewanego rozstania Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego, którzy tydzień temu podali do wiadomości publicznej, że to koniec ich wspólnej drogi. Małżeństwo wystosowało apel do swoich fanów, prosząc, by uszanowali ich prywatność, mając na uwadze dobro swojego dziecka. Zapewnili również, że nie będą więcej wypowiadać się na temat rozstania.

Zobacz także:  Kasia Warnke i Piotr Stramowski jednak się rozstali. Jest oświadczenie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski podzielili się opieką nad dzieckiem. Jest kompromis?

Jak podaje Super Express, aktorskiej parze udało się wypracować kompromis i sprawiedliwy system opieki nad 3-letnią Helenką.  

- Kasia i Piotrek podzielili się opieką po równo. Mała spędza kilka dni z tatą, a później z mamą. Wszystko zostało ustalone tak, by w czasie, gdy Helenka jest u taty, Kasia mogła pracować i odwrotnie – możemy przeczytać na łamach tabloidu.

Redakcja poleca

Aktorzy ustalili jedną główną zasadę, która reguluje ich spotkania z córką. Mowa o braku udziału osób trzecich w opiece nad dzieckiem. Zakaz obejmuje również wynajmowane nianie, co oznacza, że rodzic, pod którego opieką będzie Helenka, musi sam poradzić sobie z wyzwaniem.

Ostatnio, gdy Helenka się przeziębiła, była akurat pod opieką Piotrka. Świetnie sobie poradził. Ale musiał odwołać plan zdjęciowy nowego filmu, by zostać przy małej. Bo nie mógł zatrudnić żadnej pomocy do dziecka. Jest świetnym ojcem i sam dał sobie radę

– możemy przeczytać w Super Expressie, co potwierdza, że ustalone zasady doskonale się sprawdzają.

Ciekawy pomysł? Co sądzicie o takim podziale opieki?

RadioZet.pl/Super Express

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News