Obserwuj w Google News

Warnke i Stramowski udają, że się nie znają? Niezręczna sytuacja na imprezie

2 min. czytania
12.10.2022 15:42
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o rozstaniu w ten sam wieczór, gdy bawili się na Party Fashion Night 2022. Na imprezie pozowali jednak oddzielnie, a świadkowie twierdzą, że między małżonkami "wiało chłodem". Doszło nawet do dziwacznej sytuacji. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie są już razem. 12 października para poinformowała o rozstaniu. W oświadczeniu małżonkowie podkreślili, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie i było to dla nich bardzo trudne.

Wieść o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par show-biznesu była ogromnym zaskoczeniem, zwłaszcza że parę tygodni temu Katarzyna Warnke oficjalnie zaprzeczyła pogłoskom o kryzysie, nazywając medialne insynuacje "głupotami". W dodatku oboje jak gdyby nigdy nic pojawili się na wtorkowej imprezie Party Fashion Night 2022, gdzie tradycyjnie pozowali do zdjęć. Tym razem jednak oddzielnie i z daleka od siebie, co nie uszło uwadze zgromadzonych. 

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski osobno na Party Fashion Night 2022

Portal Plotek, powołując się na uczestników wydarzenia, relacjonuje, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski unikali się podczas Party Fashion Night. Według świadków małżonkowie mieli udawać, że się nie znają. 

Jak czytamy na stronie Plotka, w trakcie wieczoru miało dojść do niezręcznej sytuacji. Jeden z uczestników wieczoru miał być świadkiem sceny, jak Piotr Stramowski kierował się w stronę żony, lecz w ostatniej chwili minął ją obojętnie i przywitał się z kimś innym

Czuć było napiętą atmosferę - powiedział Plotkowi jeden z gości Party Fashion Night.

Ponoć do końca gali rodzice trzyletniej Helenki nie zamienili ze sobą słowa. Na czerwonym dywanie pozowali osobno: Katarzyna robiąc show w ekstrawaganckiej kreacji z piór, a ucharakteryzowany na Brada Pitta Piotr - w towarzystwie projektanta Mariusza Przybylskiego. 

EN_01541746_1933
fot. TRICOLORS/East News
EN_01541746_1383
fot. VIPHOTO/East News
EN_01541746_1506
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01541746_1464
fot. Pawel Wodzynski/East News