Obserwuj w Google News

Kasia Warnke i Piotr Stramowski jednak się rozstali. Jest oświadczenie

2 min. czytania
12.10.2022 07:16
Zareaguj Reakcja

Kasia Warnke i Piotr Stramowski rozstali po sześciu latach małżeństwa. Pogłoski o tym krążyły od pewnego czasu, jednak dopiero teraz aktorzy zamieścili w social mediach oświadczenie, które nie pozostawia już żadnych wątpliwości.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski rozstali się
fot. Instagram/@kasiawarnke/screen

Kasia Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Aktorzy zamieścili w social mediach oświadczenie na ten temat, które nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Wyjaśniają w nim, że decyzja, którą podjęli, była trudna, jednak konieczna. Teraz każde z nich będzie budować swoje życie na nowo, jednak priorytetem pozostaje dla nich ich córka. Małżonkowie apelują o poszanowanie prywatności i zaznaczają, że nie będą więcej mówić na ten temat.

Zobacz także: Kurzajewski składa Cichopek i Hakielowi życzenia z okazji rocznicy ślubu [FOTO]

Warnke i Stramowski rozstali się po sześciu latach małżeństwa

Oświadczenie w takiej samej treści pojawiło się na Instagramie Warnke oraz Stramowskiego zaledwie sześć godzin temu - krótko po tym, jak obydwoje gościli na Party Fashion Night 2022, gdzie unikali wspólnego pozowania na ściance. Warnke tłumaczyła to innymi projektami. Krótko potem w sieci pojawił się poniższy komunikat:

- Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – czytamy w oświadczeniu.

Rozstanie Warnke i Stramowskiego jest olbrzymim zaskoczeniem dla fanów pary, bo jeszcze zaledwie kilka dni temu aktorka przekonywała, że pogłoski o rozpadzie ich małżeństwa to "głupoty".

Redakcja poleca

Warnke i Stramowski się rozwodzą. Historia miłości

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się na planie filmu „W spirali”, w którym grali małżeństwo w kryzysie. Szybko okazało się, że bardzo do siebie pasują, a ich relacja rozwinęła się błyskawicznie. W tamtym momencie byli porównywani nawet do Brada Pitta i Angeliny Jolie, którzy także poznali się na planie, a ich miłość wybuchła z dnia na dzień. Sama Warnke w wywiadach przyznawała, że „to była miłość od pierwszego wejrzenia, która zakończyła się małżeństwem”. We wrześniu 2019 roku powitali na świecie swoje dziecko – córeczkę Helenę.

Od samego początku znajomości Kasia Warnke i Piotr Stramowski bardzo mocno chronili swoją prywatność. To samo postanowili w stosunku do córki, której wizerunku nie pokazują w social mediach. I rzeczywiście – małżonkowie stanowili przez te kilka lat jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Można więc zakładać, że w tym przypadku nie będzie skandali i prania brudów w mediach.

W komentarzach pod oświadczeniem Warnke i Stramowskiego pojawiło się mnóstwo wspierających, choć pełnych zaskoczenia komentarzy od fanów, jak i innych osób z show-biznesu.

- Idźcie dalej. Dużo dobrego dla Was! – napisała Maffashion.

- Zawsze szkoda. Idźcie dalej w miłości – skomentowała Natalia Siwiec.