Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke została zdradzona! „Nie polecam”

2 min. czytania
13.10.2022 12:38
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke szczerze opowiedziała o trudnych przeżyciach w związku. Aktorka od dłuższego czasu podejrzewała, że jej ukochany ma romans!

Katarzyna Warnke
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke, aktorka znana z filmów takich jak „Kobiety Mafii” czy „Botoks”, ogłosiła 11 października swoje oficjalne rozstanie z Piotrem Stramowskim. Choć o kryzysie w związku pary fani dyskutowali już o dłuższego czasu, informacja ta była dla nich nie lada zaskoczeniem.

Zobacz także:  Kasia Warnke i Piotr Stramowski jednak się rozstali. Jest oświadczenie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski strzegą swoich sekretów

Aktorzy nie podali do informacji publicznej powodów rozpadu swojej relacji i zaznaczyli, że nie zamierzają więcej wypowiadać się w tej sprawie.

- Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – możemy przeczytać na Instagramie.

Fani pary, która przez lata uchodziła za jedną z najbardziej zgodnych w polskim showbiznesie, z ostatniego wywiadu aktorki dowiedzieli się jednak, że padła ona ofiarą zdrady!

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke szczerze o zdradzie. „Trzeba grać w otwarte karty”

Jak opowiedziała Katarzyna Warnke, zdrada zawsze ma konsekwencje.

Sms-ował na wspólnych wakacjach z osobą, z którą już miał romans. (…) Zostaje taki rodzaj skazy w człowieku… Nie polecam

 – zdecydowała się na szczere wyznanie w rozmowie z serwisem Pomponik potwierdzając, że już wcześniej podejrzewała niewierność partnera.

Jak podkreśliła, nie miała wcale na myśli Piotra Stramowskiego.

Dodała również, że za najważniejszy element związku uważa zaufanie.

- Trzeba grać w otwarte karty, wysłuchać (...) Ta druga osoba musi mieć do ciebie też zaufanie – wyjaśniła.

Aktorka powiedziała też, że nie toleruje kłamstwa i zdrady. Czy doszło do nich w związku Warnke i Stramowskiego? Eks-partnerzy twardo milczą w tej sprawie.

A Wy jak myślicie?

RadioZet.pl/Pomponik.pl

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News