Zamknij

Warnke i Stramowski zszokowali na pokazie mody. Pozowali z wymownymi hasłami

21.10.2021 12:10

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli udział w pokazie MMC, gdzie pojawili się na wybiegu w roli modela i modelki. To, co pokazali, zaskoczyło wielu widzów.

Warnke i Stramowski
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niemal od samego początku kryzysu na granicy polsko-białoruskiej w swoich social mediach wspierają ideę niesienia pomocy uchodźcom. Na Instagramie wielokrotnie publikowali treści, w których zwracali uwagę na potrzebę reagowania na tragedię osób uwięzionych na granicy. Teraz temat ten poruszyli na pokazie MMC. Dla Warnke to nie pierwszy tego typu występ i nie pierwsze takie zaskoczenie dla publiczności. Na wrześniowej Flesz Fashion Night pojawiła się w sukni, która odsłaniała jej pośladki. Tym razem element zaskoczenia wywołały hasła, jakie aktorska para zaprezentowała podczas pokazu.

Zobacz także: Qczaj nie stronił od alkoholu. Opowiedział o wypadku, jakiego doświadczył po pijanemu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zaskoczyli widzów pokazu MMC

Stramowski i Warnke są bardzo poruszeni tym, co dzieje się na polskiej granicy z Białorusią. Aktor przyznał w jednym ze wpisów, że nie może przestać myśleć o tym, co się tam dzieje.

"Nie ma dnia, żebym o tym nie myślał, nie ma godziny, żebym nie zastanawiał się jak im pomóc. Niestety pomóc się nie da. Przez wprowadzony przez rząd stan wyjątkowy na terenach przygranicznych, nie wiemy nawet jak obecnie wygląda tam sytuacja" - pisał z rozżaleniem. Jak widać, razem z żoną postanowili całą sytuację kolejny raz nagłośnić i wykorzystali do tego niedawny pokaz mody, na którym wystąpili w roli modela i modelki.

Poza zaskakującymi, przykuwajacymi uwagę strojami (obydwoje byli ubrani na czarno) mieli przy sobie tabliczki z hasłami, nawiązującymi do kryzysu humanitarnego na granicy. Warnke w dłoniach trzymała kartkę z napisem: #stoptorturomnagranicy, a Stramowski pozował z hasłem: "Wpuśćcie chociaż kobiety i dzieci". Ich stylizacje nie mogły pozostać niedostrzeżone.

loader