Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke przerobiła tatuaż po Stramowskim. Aktor poczuł się dotknięty?

2 min. czytania
08.03.2023 22:01

Katarzyna Warnke czeka na rozwód z Piotrem Stramowskim. Po tym, jak aktor znalazł nowy obiekt uczuć, aktorka postanowiła pozbyć się tatuażu będącego symbolem ich miłości. Piotr Stramowski skomentował decyzję żony. Sam usunie pamiątkę po Warnke? 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się jesienią zeszłego roku i obecnie przygotowują się do rozwodu. Krótko po rozstaniu Piotr Stramowski pochwalił się nową partnerką, Natalią, i zadebiutował z nią na ściance podczas premiery filmu "Pokusa". Niedawno w jednym z wywiadów Stramowski ujawnił przyczyny rozstania z Katarzyną Warnke.

Redakcja poleca

Katarzyna Warnke pozbyła się tatuażu po Piotrze Stramowskim

Katarzyna Warnke na razie oficjalnie pozostaje singielką. O byłym partnerze wypowiada się ciepło i zapewnia, że oboje nie żywią do siebie urazy. Aktorce ma nie przeszkadzać także nowy związek Piotra Stramowskiego. Jak powiedziała, nową sympatię aktora traktuje jako część nowej rodziny.

Mimo wszystko gwiazda "Botoksu" postanowiła symbolicznie zamknąć etap małżeństwa ze Stramowskim i przerobiła tatuaż symbolizujący ich miłość. Kiedyś na nadgarstku Katarzyny Warnke widniało kółko, obecnie zastępuje je wąż.

Piotr Stramowski już dowiedział się o przerobionej "dziarce", wykonanej na cześć ich wielkiego uczucia, i skomentował sprawę w wywiadzie. 

Kasia sobie zrobiła tatuaż. Jest bardzo ładny. Miała taką potrzebę i super, jak tak czuła. Być może ja też sobie jakiś zrobię. Mam wrażenie, że to jest taki cień, pozostałość pomiędzy nami. I tyle. Można sobie to zmienić - powiedział portalowi JastrząbPost. 

Magdalena Cielecka o związku z Bartoszem Gelnerem. Zdradziła, co ją zachwyca w 34-latku