Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski pokazał nową partnerkę. Zabrał ją na premierę „Pokusy”

2 min. czytania
27.01.2023 12:09
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski pochwalił się nową partnerką. Aktor pojawił się na premierze najnowszego filmu z jego udziałem i obejrzał „Pokusę” w towarzystwie ukochanej. Jak podobało jej się na celebryckim evencie?

stramowski-pokazał-nową-partnerkę-zabrał-ją-na-premierę-pokusy
fot. Pawel Wodzynski/East News, Fotokibit/East News

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o rozstaniu poinformowali w październiku 2022 roku. W opublikowanym oświadczeniu zapewnili, że wspólnie będą dbać o dobro ich dziecka. Na początku 2023 do sądu wpłynął pozew rozwodowy. Para zdążyła też dogadać się co do podziału opieki nad ich córką, Heleną. Stramowski szybko wszedł w nowy związek. Aktor niedawno zabrał partnerkę na premierę filmu „ Pokusa” i choć nie zapozował z nią na ściance, fotoreporterom udało się uchwycić ich razem.

Redakcja poleca

Piotr Stramowski pochwalił się nową ukochaną. „To jej pierwsze wyjście ze mną”

Katarzyna Warnke zapewniała w „ Dzień Dobry TVN”, że pozostaje w poprawnych relacjach z Piotrem Stramowskim. Zamierza też mieć dobry kontakt z jego nową partnerką. Aktorka pokusiła się nawet o stwierdzenie, że tworzą oni „nową rodzinę” i wspólnie muszą zadbać o dobro Heleny.

Warnke prawdopodobnie nie ma więc nic przeciwko publicznemu pokazywaniu się Piotra z nową partnerką. Swego czasu paparazzi przyłapali ich na romantycznym wypadzie na kebaba. Później aktor pochwalił się ukochaną na Instagramie, przy okazji promując jej działalność. Wtedy wyszło też na jaw, że jego nowa wybranka to Natalia Krakowska.

Była scenografka niedawno przebranżowiła się na neuromentorkę i specjalistkę w zakresie „neuromagic”. Kobieta przekonuje, że pracuje „nad zrozumieniem i optymalizacją struktury życiowej, aby była w pełni nasza i wspierała nas”, a jej zadaniem jest wyzwolenie „pacjentów” z życiowych schematów.

Para pojawiła się razem na premierze filmu „Pokusa”. Choć nie pozowali na celebryckiej ściance, nie stronili od swojego towarzystwa i nie przejmowali się grasującymi wszędzie fotoreporterami. Stramowski został zapytany przez dziennikarkę Jastrząb Post o to, jak Krakowskiej podoba się na evencie. Przyznał, że jeszcze nie zdążył zapytać jej o wrażenia.

- To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił - powiedział.

Po premierze filmu zakochani postanowili wyluzować i nie przejmując się eleganckimi stylizacjami, zafundowali sobie wystawną kolację w popularnym fast foodzie. Myślicie, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek?

stramowski-krakowska1
fot. Fotokibit/East News
stramowski-krakowska2
fot. Fotokibit/East News
stramowskimac1
fot. Instagram (@krakowszczanka)
stramowskimac2
fot. Instagram (@krakowszczanka)