Obserwuj w Google News

Piotr Stramowski ujawnia przyczyny rozstania z Katarzyną Warnke. "Nie było zdrady"

2 min. czytania
31.01.2023 12:18
Zareaguj Reakcja

Piotr Stramowski wyjaśnił, dlaczego rozstali się z Katarzyną Warnke. Aktor, który ma już nową partnerkę, zaprzeczył plotkom o zdradzie i podkreślił, że zakończenie związku nastąpiło za obopólną zgodą. Jakie były przyczyny rozstania Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? 

Katarzyna Warnke i Piotr Starmowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nieoczekiwanie rozstali się jesienią zeszłego roku. W opublikowanym oświadczeniu rodzice trzyletniej Heleny podkreślili, że decyzję o zakończeniu związku podjęli wspólnie, lecz nie ujawnili, co się wydarzyło. Wkrótce do sieci trafiły zdjęcia Piotra Stramowskiego z nową partnerką, Natalią. Ostatnio zakochani zadebiutowali na ściance podczas premiery filmu "Pokusa". 

Redakcja poleca

Piotr Stramowski o przyczynach rozstania z Katarzyną Warnke 

Niedawno tabloid potwierdził, że Katarzyna Warnke złożyła pozew rozwodowy w jednym z warszawskich sądów i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Sądząc po publicznych wypowiedziach małżonków, rozwód powinien pójść gładko. Oboje zapewniają, że zdołali utrzymać przyjazne relacje i zgodnie dzielą się obowiązkami wobec córki.

Katarzyna Warnke wyznała, że nie ma żalu do Piotra o nowy związek, a jego partnerkę traktuje jako część nowej rodziny. Piotr Stramowski również ciepło wypowiedział się o żonie w podcaście "Kanapa Knapa" i podkreślił, że pomimo dwuletniej walki nie udało im się uratować małżeństwa. Za rozpadem jednak nie stały żadne zdrady. Przyczyna rozstania Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke okazała się bardziej prozaiczna. 

To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lata. Oczywiście z zewnątrz nie było tego widać, ale to była mocna praca. Doszliśmy do wniosku, że chyba należy powiedzieć sobie "dzięki". To nie jest tak, że zakładamy sobie klapki i że teraz będzie fajnie. Nie, serio, dziękujemy sobie za ten czas - wyjaśnił Piotr Stramowski. 

Gwiazdor filmu "Pokusa" utrzymuje z żoną świetne relacje, a ugadywanie rozwodu nie stanowi dla nich problemu. 

- Chyba jesteśmy zbyt mądrzy, abyśmy mieli drzeć koty. Bo nie mamy powodu, aby mieć do siebie pretensje. Wszystko, co mieliśmy, to już do siebie wykrzyczeliśmy, ale w końcu stwierdziliśmy, że ani Kasia nie chciała źle dla mnie, ani ja dla niej. A to, że krzywdziliśmy siebie w jakichś sytuacjach życiowych, to jest inna kwestia, i dlatego też się rozstaliśmy - wyznał w podcaście Stramowski. 

Nie uściślił jednak o jakie krzywdzenie chodziło. 

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl