Obserwuj w Google News

Magdalena Cielecka o związku z Gelnerem. Zdradziła, co ją zachwyca w 34-latku

2 min. czytania
06.03.2023 14:01

Magdalena Cielecka pojawiła się w „Nie mam pytań”. W trakcie rozmowy z Szymonem Majewskim opowiedziała nie tylko o swoich rolach, ale także o związku z Bartoszem Gelnerem. Zdradziła, co ją zachwyca w partnerze, a także skomentowała różnicę wieku między nią a aktorem.

Magdalena Cielecka Bartosz Gelner
fot. Pawel Wodzynski/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Magdalena Cielecka gościła w Radiu ZET, gdzie udzieliła niezwykle szczerego wywiadu Szymonowi Majewskiemu. Aktorka otworzyła się i poruszyła m.in. temat związku z Bartoszem Gelnerem.

Redakcja poleca

Magdalena Cielecka komentuje związek z Bartoszem Gelnerem. Co ją zachwyca?

Magdalena Cielecka, którą możemy obecnie oglądać w serialach „Chyłka” czy „Dziewczyna i kosmonauta”, zdradziła naszym słuchaczom, co ją zachwyca w partnerze. Okazuje się, że aktorka uwielbia się przy nim śmiać.

Jest bardzo zabawny. Potwornie mnie rozśmiesza i czasami potrafi takie głupoty powymyślać. Zdarza mu się wypisywać różne śmieszne kartki w domu. Wchodzę do łazienki, a tam zastaję kartkę: „Dywanik jest czysty, proszę nie wchodzić”. (…) On się mnie pyta, czy cały czas będę tak po prostu się śmiała. Tak. Ja już się w swoim życiu wypłakałam. Wystarczy. Teraz będę się tylko śmiała.

Magdalena Cielecka została zwyzywana na ulicy. „Ta kur** z TVN”

51-latka nie ukrywa, że widzi komentarze i artykuły w sieci na temat różnicy wieku między nią a młodszym aktorem. Magdalena Cielecka jednak kompletnie się tym nie przejmuje.

 Rzeczywiście to ekscytuje. O dziwo nie ekscytuje w drugą stronę, kiedy to mężczyzna jest dużo starszy, a kobieta młodsza. Dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia. Nie muszę przywoływać szeregu wspaniałych związków w podobnej konfiguracji, bo jest mi to do niczego nie potrzebne. (…) Liczy się dla mnie coś kompletnie innego. Dopóki to działa i dwójka wolnych ludzi chce być ze sobą, a nikomu nie robimy krzywdy, to naprawdę…

Pełna rozmowa z Magdaleną Cielecką w Radiu ZET dostępna jest poniżej: