Obserwuj w Google News

Magdalena Cielecka została zwyzywana na ulicy. „Ta kur** z TVN”

2 min. czytania
08.03.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Magdalena Cielecka gościła w Radiu ZET, gdzie opowiedziała Szymonowi Majewskiemu o swoich ostatnich rolach. W trakcie wywiadu nie zabrakło również m.in. rozmowy na temat zjawiska hejtu. Dotknął on także aktorkę, która nawiązała do sytuacji z przeszłości. Zdradziła, że została zwyzywana na ulicy.

Magdalena Cielecka Radio ZET
fot. Radio ZET

Magdalena Cielecka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Słynie nie tylko z wielu świetnych ról, ale także zabierania głosu w ważnych sprawach politycznych i społecznych. Głośne mówienie o swoich poglądach sprawia, że gwiazda serialu „Chyłka” czasami musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami ze strony niektórych osób. W Radiu ZET opowiedziała o pewnej sytuacji.

Magdalena Cielecka o związku z Gelnerem. Zdradziła, co ją zachwyca w 34-latku

Magdalena Cielecka zwyzywana na ulicy. „Ta kur** z TVN”

Szymon Majewski poruszył w „Nie mam pytań” temat hejtu. Prowadzący przyznał, że mierzył się z nienawiścią ze strony innych, a nawet został zwyzywany przez obcą osobę.

Okazuje się, że Magdalena Cielecka ma podobne doświadczenia, choć przyznaje, że takie sytuacje na szczęście zdarzają się bardzo rzadko. Dużo częściej aktorka mierzy się z negatywnym komentarzami w mediach społecznościowych, gdzie ludziom dużo łatwiej przychodzi atakowanie innych. Opowiedziała jednak o przykrym zdarzeniu z przeszłości.

Pamiętam taką sytuację. Byłam w Zamościu lub Lublinie. Już nie pamiętam w tej chwili gdzie. Miałam tam jakieś zadania aktorskie. Stałam po prostu pod sklepem i czekałam na kogoś. Usłyszałam: „O to ta kur** z TVN”. Byłam wtedy też Chyłką. Wiadomo, że jestem kojarzona z tą stacją, a TVN jest kojarzony z wiadomą jaką stroną medalu. To była jakaś grupa wyrostków.

Redakcja poleca

Pełna rozmowa z Magdaleną Cielecką dostępna jest poniżej: