Obserwuj w Google News

Doda oszukała swojego chłopaka. „Nie mogłam mu tego powiedzieć”

1 min. czytania
06.03.2023 09:49
Zareaguj Reakcja

Doda gościła w Radiu ZET z najnowszym singlem „Zatańczę z aniołami”. Nie zabrakło rozmów na temat piosenki, ale także życia prywatnego. Piosenkarka opowiedziała o początkach znajomości ze swoim obecnym partnerem. Okazuje się, że Doda musiała oszukać Dariusza Pachuta. 

Doda Radio ZET
fot. Radio ZET

Doda nie ukrywa, że jest w szczęśliwym związku z Dariuszem Pachutem. Podczas wizyty w Radiu ZET opowiedziała zaskakującą i zabawną historię, która wydarzyła się na początku ich znajomości. Wokalistka była zmuszona oszukać swojego partnera. Dlaczego?

Doda komentuje wyniki preselekcji do Eurowizji. „Co żeśmy zrobili?!”

Doda oszukała swojego chłopaka Dariusza Pachuta. „Nie mogłam mu tego powiedzieć”

Doda wróciła myślami do początków znajomości z ukochanym. Jak się okazuje, na jednej z pierwszych randek musiała nieco podkoloryzować rzeczywistość.

Zaczęłam spotykać się ze swoim chłopakiem. Jest instruktorem narciarstwa i mówi do mnie na randce: „Jeździsz na nartach?”. A ja: „Zapierd****”. Oczywiście w ogóle nie jeździłam. Później zaprosił mnie na stoki narciarskie do Austrii. Myślę sobie: „Jak to? Ostatni raz stałam na nartach, jak miałam 10 lat”. Nie mogłam mu tego powiedzieć, bo się nagadałam, że jestem nie wiadomo, jaką narciarką.

Redakcja poleca

Piosenkarka natychmiast zareagowała i wzięła sprawy w swoje ręce, o czym opowiedziała w Radiu ZET.

Pod osłoną nocy i w tajemnicy przed wszystkimi pojechałam do Białki, złapałam jakiegoś instruktora i powiedziałam: „Proszę pana, pan mnie musi nauczyć w tydzień jeździć na nartach”. Nauczyłam się.