Obserwuj w Google News

Show Kuby Wojewódzkiego zniknie z TVN? Fatalne wieści dla stacji

2 min. czytania
21.09.2023 19:56

Kuba Wojewódzki prowadzi swój talk-show od ponad dwóch dekad. Teraz pozycja gwiazdora może być zagrożona. Powodem są niskie wyniki oglądalności. Odnotowano potężny spadek w porównaniu do zeszłego roku. TVN zdejmie show z anteny?

Kuba Wojewódzki Show zniknie z TVN?
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki jest gospodarzem własnego talk-show od 2002 roku – do 2006 roku program był emitowany w Polsacie, a następnie w TVN. Gwiazdor zaprasza na kanapy polskich celebrytów, których kariera lub ostatnie miesiące bywały dość kontrowersyjne. Niestety oglądalność programu mocno spada, a największe zainteresowanie zdobył odcinek z Marcinem Hakielem i Caroline Derpienski.

Zobacz także:  Kuba Wojewódzki podbije rynek nieruchomości? Wszedł w kolejny biznes

Program Kuby Wojewódzkiego zniknie z anteny TVN?

Sporą oglądalnością cieszył się odcinek z Marcinem Hakielem i Caroline Derpienski – przyciągnął przed telewizory 638 tys. widzów. Wtedy też były mąż Katarzyny Cichopek poruszył temat powrotu do „Tańca z gwiazdami” oraz dość kontrowersyjnie wypowiedział się o aktorce. Zarzucił też Kurzopkom, że „robią sobie z niego pożywkę wśród przyjaciół i w branży”. Za Hakiela mieli się już wziąć prawnicy Katarzyny Cichopek. Co do Caroline Derpienski, to Kuba Wojewódzki musiał się mocno tłumaczyć - przekonywał, że mało kto zrozumiał konwencję programu.

Kuba Wojewódzki ma też w planach zaproszenie Natalii Janoszek. Na razie obiecał, że wkrótce celebrytka pojawi się na jego kanapie, jednak nie podał dokładnej daty. Czy to pomoże w podbiciu oglądalności? Na razie wyniki są niepokojąco niskie.

Redakcja poleca

Oglądalność talk-show Kuby Wojewódzkiego spada. Jeszcze jesienią 2022 roku pierwsze trzy odcinki nowego sezonu miały ok. 691 tys. widzów. Teraz to niestety średnio 565 tys. widzów, czyli o 126 tys. osób mniej.

Na razie nie zapowiada się, żeby program Kuby Wojewódzkiego został zdjęty z anteny TVN. W końcu to jedna z największych gwiazd stacji. Być może kolejni kontrowersyjni goście podwyższą wyniki oglądalności, jednak pod uwagę należy brać statystyki dotyczące całego sezonu show – a ten się jeszcze nie skończył.

Nie przegap
kuba-wojewódzki-nigdy-nie-wziął-ślubu-dlaczego-jest-wiecznym-singlem
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News