Obserwuj w Google News

Koniec „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? W TVN zapadła decyzja

2 min. czytania
18.09.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowany jest w stacji TVN od 2016 roku (z małą przerwą w latach 2018-2020). Od pewnego czasu program wzbudza ogromne kontrowersje. Czy to już koniec formatu? Podjęto decyzję.

Koniec "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w TVN?
fot. screen Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to aktualnie jeden z bardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. Uczestnicy szukający miłości poznają drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Po miesiącu wspólnego życia pary decydują, czy kontynuują związek, czy też biorą rozwód. Z każdym sezonem pojawiają się głosy krytyki ze strony widzów – raz gromy padają na ekspertów, raz na uczestników.

Zobacz także:  Niezręcznie w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. Panna młoda poprosiła ojca o pomoc w ściąganiu majtek

Ślub od pierwszego wejrzenia: program zniknie z TVN?

Widzowie sądzili, że „Ślub od pierwszego wejrzenia” zostanie na zawsze zdjęty z anteny. Wszystko przez to, że format nie pojawił się wiosną w TVN, a zastąpił go program „Nastolatki rządzą… kasą”. Na szczęście dla fanów programu 5 września wystartowała 9. edycja show.

Redakcja poleca

Ekspertkami w 9. sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” są Zuzanna Butryn, Hanna Kąkol i Julitta Dębska. W pierwszym odcinku poznaliśmy Kornelię i Marka – ich uroczystość została skrytykowana, ponieważ produkcja nie wzięła pod uwagę wystąpienia złych warunków atmosferycznych. Weselnicy brodzili w śniegu i zwyczajnie marzli.

W drugim odcinku pojawili się Kinga i Marcin. Tu z kolei pan młody sprawiał wrażenie, jakby nie był zachwycony towarzyszką wybraną przez ekspertki. Przyznał nawet, że nie obróciłby się za 27-latką na ulicy. Podobno nawet nie są już razemCzy po słowach krytyki TVN planuje kolejny sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia”? Wygląda na to, że tak.

„Nabór trwa! Daj sobie szanse na miłość i zgłoś się do naszego eksperymentu! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na slub.tvn.pl” - zachęca firma odpowiadająca za produkcję show. W przyszłym roku na pewno zobaczymy 10. sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER