Obserwuj w Google News

Karolina Kempińska rozbiła małżeństwo Krzysztofa Skiby? Zostawiła chłopaka, a on żonę

2 min. czytania
13.09.2023 16:31
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba wziął ślub ze swoją partnerką, Karoliną Kempińską. Kontrowersje wzbudziła dzieląca ich różnica wieku. Teraz internauci wytykają żonie Skiby, że gdy się w nim zakochała, miała już chłopaka.

Karolina Kempińska poznała Krzysztofa Skibę, gdy była w związku. On zostawił dla niej żonę
fot. Instagram @skibabigcyc

Lider zespołu Big Cyc, Krzysztof Skiba niedawno ożenił się z Karoliną Kempińską. Modelka przyjęła nazwisko muzyka i zapewniała o wielkiej miłości do niego. Sensacją dla wielu osób był też fakt, że Krzysztof Skiba po niemal 30 latach małżeństwa postanowił związać się z inną kobietą. Karolina Skiba zmaga się nieustannie z różnymi zarzutami internautów.

Internauci krytykują Karolinę Skibę

W sieci można było zobaczyć relację ze ślubu młodej pary. Niedawno żona lidera zespołu Big Cyc postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Wtedy właśnie pojawił się zarzut, że już z kimś była, gdy zakochała się w obecnym mężu.

– Gdy się poznaliśmy, ja miałam chłopaka, a Krzyś był w związku małżeńskim. Początkowo była fascynacja, ale nic więcej. Nie pierwszy i nie ostatni związek na planecie się tak zaczyna – odpowiedziała Karolina Skiba.

Redakcja poleca

Dlaczego Krzysztof Skiba zostawił swoją poprzednią żonę? Karolina Kempińska wyjaśnia

Modelka również zarzuciła, że otrzymała to pytanie z „fejk konta”, czyli zadał je ktoś, kto chciał ukryć swoją tożsamość.

– Nie wspomnę o tym, że nie ma co się wypowiadać na temat związków, w których sami nie byliście – upomniała kobieta.

Karolina Skiba wytłumaczyła przy okazji, dlaczego jej mąż mógł wziąć rozwód po 30 latach małżeństwa.

– Sporo ludzi jest w nieudanych związkach z przyzwyczajenia, bo tak jest wygodnie i dopiero poznając swoją drugą połówkę znajduje powód, by zmienić życie – odniosła się żona Krzysztofa Skiby.

Choć internauci bywają nieprzychylni państwu Skibom, to jednak oni się tym nie przejmują i zamierzają cieszyć się swoim związkiem.

Nie przegap
Marcin Hakiel imprezował w nocnym klubie
10 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive