Obserwuj w Google News

Skiba odbity Karolinie Kempińskiej. Po ślubie ujawnili zaskakujące nagranie

2 min. czytania
06.09.2023 17:00
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska niedawno wzięli ślub. Małżonkowie chętnie dzielą się szczegółami uroczystości, na której bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy. Na profilu muzyka Big Cyc pojawiło się nowe nagranie z wesela, gdzie pląsy nowożeńców przerywa nagle znany aktor. 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska na weselu
fot. Instagram:@karoskiba

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska od kilku tygodni są już małżeństwem. Ślub odbył się 19 sierpnia w Łodzi. Nowożeńcom towarzyszyło grono znanych gości, w tym Andrzej Grabowski, Michał Milowicz, Jacek Kawalec i Krzysztof Ibisz oraz muzycy Big Cyc, a ślubu udzieliła parze prezydent miasta, Hanna Zdanowska. Niestety na ceremonii zabrakło syna Krzysztofa Skiby, który nie otrzymał zaproszenia na ślub

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba pokazał nagranie z wesela. Nagle wparował Andrzej Grabowski

Nowożeńcy ujawniają na Instagramie kolejne szczegóły ceremonii. Wiadomo, że na weselnym stole królowały potrawy wegetariańskie i wegańskie, a prezent ślubny Skibowie podarowali psom ze schroniska.

Teraz pojawiło się kolejne nagranie z uroczystości, na którym możemy zobaczyć weselny taniec Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej. Świeżo upieczeni małżonkowie kołysali się w rytm muzyki, aż tu nagle wparował między nich Andrzej Grabowski i porwał w tany - co ciekawe - nie pannę młodą, lecz Krzysztofa Skibę! 

Karolina Kempińska musiała odstąpić męża jurorowi "Tańca z gwiazdami", który zaprezentował na parkiecie nieco "kanciate" ruchy. Scena ubawiła nawet śpiewającego Michała Milowicza. Następnie pana młodego odbił Grabowskiemu Jacek Kawalec. Na szczęście panna młoda też szybko znalazła parę do tańca, choć trzeba przyznać, że Skiba cieszył się większym wzięciem wśród panów niż jego młoda małżonka...

Nie przegap
Aleksander Kwaśniewski o ślubie z Jolantą Kwaśniewską
9 Zobacz galerię
fot. Piotr Kamionka/REPORTER/EAST NEWS