Obserwuj w Google News

Krystyna Janda otrzymała przerażającą wiadomość. Ktoś grozi jej śmiercią

2 min. czytania
06.09.2023 15:32
Zareaguj Reakcja

Krystyna Janda jest znana z ciętego języka i z całkowitej szczerości. Wielokrotnie przez wyrażanie swojego zdania była zalewana krytyką – szczególnie, gdy poruszała tematy polityczne. Teraz aktorka ujawniła treść przerażającej wiadomości. Ktoś czyha na jej życie?

Krystyna Janda dostała przerażającą wiadomość od hejtera
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Krystyna Janda już nie raz wywoływała burzę w mediach społecznościowych. Aktorka wsparła Donalda Tuska, kiedy Jarosław Kaczyński kazał mu wracać do Niemiec, oskarżała PiS o śmierć swojej matki oraz oceniała, że za poprzedniej władzy żyło się lepiej. Nic dziwnego, że Krystyna Janda po kontrowersyjnych wypowiedziach była atakowana przez „Wiadomości” TVP i w wiadomościach prywatnych. Ujawniła jedną z takich korespondencji.

Zobacz także:  Krzysztof Skiba „przyłapał” Jarosława Kaczyńskiego. „Poważne przestępstwo”

Krystyna Janda otrzymała przerażającą wiadomość

Krystyna Janda opublikowała treść niepokojącego SMS-a. Postanowiła również upublicznić numer telefonu nadawcy. W wiadomości można przeczytać, że ktoś zaprasza aktorkę do jednej z dzielnic Poznania, aby zasypać ją pod płotem.

„Powiedzcie tej krowie Jandzie, że jak jej nie pasuje partia rządząca, to niech przyjdzie do nas do Poznania, to ją na Miłostowie gdzieś pod płotem zasypiemy i nie będzie więcej śmierdzieć tym starym gów*em — emeryci z Poznania. Jak nie pasuje Miłostowo to na tamę do Włocławka z nią. Tego jej życzymy” - brzmiała treść wiadomości.

Fani aktorki od razu stanęli w jej obronie. W komentarzach radzono, aby udała się na policję, ponieważ treść wiadomości podchodzi pod groźby karalne. Inni zaczęli krytykować partię rządzącą, a niektórzy zapewniali, że nie wszyscy Poznaniacy są tacy, jak autor SMS-a.

„To trzeba zgłosić policji. Koniecznie. Brak słów. Nie wolno tego tolerować” - napisała fanka aktorki.

Redakcja poleca

„Co za chamstwo, jaki prymityw, to tylko pisowców na takie chamstwo stać. Straszne, do czego doszło. Pani Krystyno, głowa do góry. Pan jedzie, a pies szczeka” - czytamy.

„To kościółkowi. W Poznaniu ich sporo. Współczuję, Pani Krystyno. Kiedyś też poznałam moc takich bliźnich” - komentowano.

Nie przegap
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS