Obserwuj w Google News

Karolina Kempińska pokazała prezent ślubny. Da go psom

2 min. czytania
21.08.2023 18:16

Krzysztof Skiba 19 sierpnia poślubił swoją młodą ukochaną, Karolinę Kempińską. Nowożeńcy publikują na Instagramie zdjęcia i dzielą się szczegółami uroczystości. Żona muzyka Big Cyc z dumą pochwaliła się prezentem ślubnym. Zamierza go przekazać łódzkiemu schronisku dla zwierząt. 

Karolina Kempińska i Krzysztof Skiba pokazali prezent ślubny
fot. Instagram:@karoskiba

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej odbył się 19 sierpnia w Łodzi. Nowożeńcom towarzyszyło liczne grono gości, w tym Krzysztof Ibisz, Andrzej Grabowski, Michał Milowicz, Jacek Kawalec oraz muzycy Big Cyc, a ślubu udzieliła parze prezydent miasta, Hanna Zdanowska. Młodej parze zaśpiewał m.in. sobowtór Freddiego Mercury'ego. Niestety na ceremonii zabrakło syna Krzysztofa Skiby, który nie otrzymał zaproszenia na ślub. 

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska pochwalili się prezentem ślubnym

Świeżo upieczeni małżonkowie publikują na Instagramie zdjęcia i nagrania ze swojego ślubu. Fani mogli obejrzeć już urywki z wesela, m.in. pierwszy taniec oraz oryginalny tor w kształcie otwartej księgi. 

Ciekawie prezentowało się także menu dla gości, w którym królowały potrawy wegetariańskie. Karolina Kamińska jest bowiem wielką miłośniczą zwierząt i nie chciała, aby weselna uczta odbywała się kosztem cierpienia żywych istot. Na dodatek postanowili zrobić ze Skibą coś dobrego i w ramach prezentu ślubnego poprosili gości o przekazanie karmy dla podopiecznych łódzkiego schroniska dla zwierząt. 

"M.in. tyle dostały pieski ze schroniska w Łodzi. Nie mogliśmy mieć lepszej imprezy i lepszych gości. Wszystkich was kocham. Przyjaciele to najlepsze, co może być" - podziękowała na Instagramie żona Skiby, prezentując ślubny prezent. 

karolina kempinska i krzysztof skiba pokazali preznt slubnyd
fot. Instagram:@karolinakempinska

Jak widać, goście nie zawiedli. Udało się zgromadzić opakowania dobrej jakościowo karmy, która niebawem zostanie przekazana do łódzkiej placówki. 

Nie przegap
Plejada gwiazd na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
11 Zobacz galerię
fot. Instagram: @skibabigcyc