Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w podróży do miejsca, gdzie powiedziała "tak". Tęskni za Hakielem?

2 min. czytania
18.09.2023 08:19
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek dała się ponieść sentymentom? Na chwilę przez 15 rocznicą ślubu z Marcinem Hakielem zahaczyła o Zakopane, gdzie powiedziała sakramentalne „tak” ówczesnemu ukochanemu. A co z obecnym? Macieja Kurzajewskiego obok Cichopek nie było.

Katarzyna Cichopek w sentymentalnej podróży do miejsca, gdzie powiedziała "tak". Tęskni za Hakielem?
fot. PIOTR KAMIONKA/East News + instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie „ Tańca z Gwiazdami”. Ona – wschodząca gwiazda telewizji, znana aktorka z szalenie popularnego wtedy „ M jak miłość” i on – tancerz stawiający pierwsze kroki w show-biznesie. Wygrali, a uniesieni na fali ogromnej popularności, postanowili nagrać razem lekcje tańca na DVD, a później założyć własną szkołę. W 2008 roku po 3 latach znajomości wzięli bajeczny ślub w Zakopanem. 20 września minie 15 lat od tamtego momentu.

Zobacz też:  Monika Richardson śmieje się z Kasi Cichopek? Napisała szyderczy komentarz

Katarzyna Cichopek wybrała się z córką na Podhale

Niestety Cichopek i Hakiel nie wytrzymali do swoich kryształowych godów. W 2022 roku małżonkowie ogłosili wszem i wobec, że się rozwodzą. Od tamtej pory prowadząca „ Pytania na Śniadaniejest w związku z Maciejem Kurzajewskim, a swoją wolność kochankowie celebrują podróżami. W ostatnim tygodniu relacjonowali z gorącego Egiptu.

Po powrocie z tej wycieczki Katarzyna Cichopek udała się na Podhale, gdzie odwiedziła centrum edukacyjno-przyrodnicze Brama w Gorce. Co ciekawe, tym razem u boku gwiazdy TVP nie było Macieja Kurzajewskiego, a córka Helena.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek zatrzymała się w Zakopanem. Złapał ją sentyment?

Po wycieczce, a właściwie po dniu w pracy, bo post oznaczono jako płatną współpracę, Cichopek udała się do luksusowego hotelu w Zakopanem. Placówka również została kilkukrotnie oznaczona w instagramowych relacjach, więc mniemać można, że i tego miejsca gwiazda nie wybrała przypadkiem.

Co ciekawe w podhalańskim mieście uwielbianym niegdyś przez artystów, Cichopek pojawiła się na trzy dni przed 15 rocznicą ślubu z Marcinem Hakielem. "Tak" zakochani powiedzieli sobie w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Dlaczego akurat to miasto? - Byliśmy świeżo parą i to było pierwsze miejsce, które wspólnie odwiedziliśmy. Było nam tam po prostu dobrze i później co roku tam jeździliśmy - cytuje słowa Marcina Hakiela sprzed lat portal Plotek.

Nie przegap
Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl