Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek straciła fuchę w TVP. Już nie pojawi się na ekranach

2 min. czytania
11.09.2023 07:55
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek jest jedną z najjaśniejszych i najbardziej cenionych gwiazd w TVP. Gwiazda „M jak miłość” jest zarobiona po uszy – musi jeszcze zajmować się własną firmą. Będzie miała na to więcej czasu, bowiem straciła jedną z fuch w Telewizji Polskiej.

Katarzyna Cichopek straciła fuchę w TVP
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek na brak zajęć nie narzeka. Oprócz prowadzenia własnej firmy intensywnie pracuje w TVP – chociaż z tą intensywnością różnie bywa, ponieważ niedawno straciła angaż jako jurorka w „You Can Dance. Nowa Generacja 2”. Na szczęście możemy widywać gwiazdę w „Pytaniu na śniadanie”. Nie można też zapomnieć, że gra również w „M jak miłość” od 2000 roku. Co dalej z karierą aktorki w TVP?

Zobacz także:  Cichopek i Kurzajewski w niebezpieczeństwie. Ryzykowali na wakacjach?

Katarzyna Cichopek straciła fuchę w TVP

Jak podaje portal „press.pl”, Katarzyna Cichopek nie pojawi się w kolejnym sezonie programu „Operacja aranżacja”. Format był emitowany na kanale TVP Kobieta. Nie zaplanowano nowych odcinków na jesień.

Pierwszy sezon „Operacji aranżacji” ukazał się jesienią 2022 roku – program długo nie przetrwał. Nie ma go w jesiennej ramówce, a portal „press.pl” podaje, że nie ma jeszcze decyzji o ewentualnej kontynuacji formatu na wiosnę 2024.

Redakcja poleca

W „Operacji aranżacji” Katarzynie Cichopek towarzyszył architekt Jonatan Kilczewski. Program miał inspirować widzów do zmian w urządzeniu domu oraz pokazywać, jak zniewalające metamorfozy można przeprowadzić przy ograniczonym budżecie. Zwracano też uwagę na funkcjonalność wystroju oraz wybór i wykorzystanie materiałów budowlanych.

Na razie Kasia Cichopek nie dodała pożegnalnego postu na Instagramie – tak popularnego wśród różnych gwiazd. Aktualnie odpoczywa po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego i spełnia marzenia. Wraz z Maciejem Kurzajewskim udała się do Egiptu, aby podziwiać piramidy.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News