Obserwuj w Google News

Tak Dominika zareagowała na wywiad Hakiela u Wojewódzkiego. „Miała obawy”

3 min. czytania
07.09.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel chyba nie spodziewał się, że jego wizyta u Kuby Wojewódzkiego wywoła takie emocje. W programie TVN tancerz ujawnił, jak wyglądają jego relacje z Katarzyną Cichopek. Na jego wywiad w wymowny sposób nie zareagowała jednak tylko była żona, ale także tajemnicza Dominika.

tak-dominika-zareagowała-na-wywiad-marcina-hakiela-u-kuby-wojewódzkiego-miała-obawy
fot. Instagram (@marcinhakiel), Player (Kuba Wojewódzki)

Marcin Hakiel niedawno przyznał, że o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiedział się dzięki pomocy detektywów. Wyznanie tancerza wyśmiał Kuba Wojewódzki i szybko doczekał się mocnej odpowiedzi. Fanów Hakiela tym bardziej zaskoczyła więc informacja, że pojawi się on w talk-show dziennikarza. W programie TVN zdradził, że była żona i jej nowy partner mają sobie „robić z niego pożywkę wśród przyjaciół i w branży”.

Reakcja Cichopek na wywiad byłego męża była natychmiastowa. Według doniesień Shownews.pl gwiazda TVP „nigdy nie wybaczy” Hakielowi. Możliwe też, że para spotka się w sądzie, gdyż jak podał Świat Gwiazd prawnicy Cichopek „od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku w tej sprawie”. Teraz wyszło na jaw, jak na rozmowę byłego partnera z Wojewódzkich zareagowała tajemnicza Dominika.

Dominika cieszy się, że rozstała się z Marcinem Hakielem? „Dziękuje Bogu, że nie…”

Marcin Hakiel zdążył już zareagować na medialne doniesienia dotyczące konsekwencji jego wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Emocje chyba wzięły górę, gdyż tancerz zaczął domagać się publicznej konfrontacji z byłymi partnerkami. - Jeśli któraś z moich byłych lub ich partnerzy mają mi coś do powiedzenia, to zorganizujmy sobie taką mini konferencję i tam przegadamy tematy, nie bawmy się w dziecinne dogryzanie, tajemniczych informatorów - grzmiał na Instagramie.

O ile wiadomo, co o rozmowie Marcina Hakiela z „królem TVN” może sądzić Katarzyna Cichopek, o tyle do tej pory media milczały na temat reakcji tajemniczej Dominiki na głośny wywiad. Świat Gwiazd miał jednak porozmawiać z osobą z otoczenia byłej partnerki tancerza. Co myśli o jego wyznaniach?

Dominika miała sporo szczęścia, gdyż Marcin tylko raz wspomniał o niej w talk-show i powiedział jedynie, że „niedawno zakończył drugi związek” i nie jest gotowy na nowe relacje. To ponoć bardzo uspokoiło kobietę, która miała obawiać się śmielszych komentarzy. - Znając metody działania Marcina i jego upodobanie do bycia w mediach, Dominika też miała obawy - miał powiedzieć na łamach Świata Gwiazd jej znajomy.

Redakcja poleca

Choć Dominika nie komentuje medialnych doniesień, informatorzy portalu mieli przekonywać, że jest bardzo zadowolona, że do końca jej związku z Marcinem zachowała anonimowość. - Dziękuje Bogu, że była wyjątkowo twarda i nie pokazywała swojej twarzy. Cieszy się, że nie jest już częścią machiny medialnej służącej podgrzewaniu jego wizerunku - miało przekazać źródło serwisu.

Co ciekawe informator Świata Gwiazd miał dodać, że Hakiel nie bez powodu podgrzewa zainteresowanie swoją osobą. Tancerz ponoć chce wykorzystać medialny zamęt i… zacząć zarabiać na Instagramie. - Wcześniej kontrolował faktury Kasi i negocjował stawki. Dokładnie wie, że Instagram jest świetnym źródłem zarobku - czytamy na stronie portalu.

Nie przegap
Córka Hakiela i Cichopek poszła do szkoły
6 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exlusive