Obserwuj w Google News

Prawnicy Cichopek zabiorą się za Hakiela? „Od dawna kompletują dokumenty”

3 min. czytania
06.09.2023 09:14
Zareaguj Reakcja

Marcin Hakiel niedawno odwiedził program Kuby Wojewódzkiego. Tancerz gorzko wypowiedział się na temat Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wywiad mieli ponoć oglądać prawnicy gwiazdy „M jak miłość”. Czy byli partnerzy spotkają się w sądzie?

prawnicy-katarzyny-cichopek-zabiorą-się-za-marcina-hakiela-od-dawna-kompletują-dokumenty
fot. Piotr Kamionka/East News, TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek niemal rok temu niespodziewanie znalazła się w centrum zainteresowania, gdy Paulina Smaszcz ujawniła jej romans z Maciejem Kurzajewskim. Para potwierdziła plotki, lecz rzadko opowiadała o życiu prywatnym i byłych partnerach. Musiała jednak znosić ataki „kobiety-petardy” i wywiady Marcina Hakiela, w których ujawniał kolejne kulisy rozstania. W „Mieście Kobiet” tancerz wyznał, że Cichopek poprosiła go o więcej wolności, a później „ okazało się, że ta wolność ma imię”. W rozmowie z dziennikarzami Wprost szczegółowo opowiedział o rozwodzie, a później ujawnił, że o romansie żony dowiedział się, dopiero gdy wynajął detektywów. Teraz odwiedził show Kuby Wojewódzkiego i ponownie uderzył w byłą partnerkę.

Katarzyna Cichopek zareaguje na wywiad Marcina Hakiela? „Kasi jest bardzo przykro”

Kuba Wojewódzki zapytał Marcina Hakiela o relacje z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Tancerz nie gryzł się w język i szczerze wyznał, że gwiazdy TVP „robią sobie z niego pożywkę”. To ponoć nie umknęło uwadze prowadzącym „ Pytania na Śniadanie”. Informatorka Świata Gwiazd zauważa, że udzielając wywiadów w programach TVN, gwiazdor „uderza w wizerunek” byłej żony.

- Uderzył w jej wizerunek, co było dość złośliwe, bo Kasia jest gwiazdą konkurencyjnej stacji, w której Hakiel bywał gościem, a nawet gwiazdą. (…) Kasi jest bardzo, bardzo przykro, bo te wystąpienia Marcina naruszają jej ciężko wypracowany wizerunek, na który pracuje od 17 roku życia. Jako studentka wstawała o świcie na zdjęcia na planie „ M jak miłość”, a po nagraniach szła na dzienne studia. Dyplom z psychologii obroniła na piątkę, a za pierwsze zarobione pieniądze kupiła małą kawalerkę w Warszawie, którą ma do dziś - miała opowiadać znajoma aktorki.

Źródło portalu miało przekazać, że Cichopek i Kurzajewski od początku martwili się wywiadem Hakiela u Wojewódzkiego. Prezenterzy mieli się obawiać „prywatnych wycieczek, zdradzania intymnych szczegółów z życia dzieci, a tym samym nakręcania spirali zainteresowania mediów oraz nienawiści od innych osób”.

Redakcja poleca

- Kasia przez ostatni rok przeżyła wiele takich sytuacji ze strony Marcina, mimo iż jeszcze przed rozwodem, po ustaleniach u notariusza, wydali wspólne oświadczenie dotyczące ich prywatności i jednocześnie opublikowali je w mediach. Było tam jasno napisane, że chronią prywatność i proszą o uszanowanie jej - miała dodać informatorka Świata Gwiazd.

Serwis podaje, że Cichopek nie oglądała rozmowy byłego męża z „królem TVN”. Wywiad prześledzili ponoć jednak jej prawnicy. Czyżby gwiazda obawiała się, że medialne sprzeczki z Hakielem skończą się batalią w sądzie? - Kasia osobiście nie będzie oglądać wywiadu, ale zrobią to jej prawnicy, którzy już od dawna kompletują dokumenty dotyczące ochrony jej wizerunku w tej sprawie - miała podsumować znajoma gwiazdy.

Nie przegap
tak-wyglądał-pogrzeb-andrzej-precigsa-na-miejscu-katarzyna-cichopek-i-maciej-kurzajewski
18 Zobacz galerię
fot. Michał Żebrowski/East News