Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski w niebezpieczeństwie. Ryzykowali na wakacjach?

2 min. czytania
09.09.2023 19:04
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się do Egiptu. Para doskonale się bawi i relacjonuje swój pobyt za granicą. Czy byli świadomi, w jak wielkim niebezpieczeństwie się znaleźli? Uchwycili groźne zjawisko.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w niebezpieczeństwie
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają okazję nieco wypocząć. Po ostatnich wywodach Marcina Hakiela u Kuby Wojewódzkiego na temat pary zdecydowanie przyda się mały reset. Prawnicy prezenterki TVP mają już działać w sprawietancerz oskarżał Kurzopków, że ci robią sobie z niego pożywkę wśród przyjaciół oraz w branży. Cichopek i Kurzajewski na razie zwiedzają Egipt i wolą zająć się sobą.

Zobacz także:  Marcin Hakiel będzie się bił z Maciejem Kurzajewskim w MMA? „Niech wygra lepszy”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zarejestrowali niebezpieczne zjawisko

Maciej Kurzajewski nie posiadał się z radości, że jego marzenie się spełniło – i to z Katarzyną Cichopek u boku. Dziennikarz bardzo chciał zwiedzić krainę faraonów, a przede wszystkim zobaczyć piramidy w Gizie i Sfinksa. Para dodała kilka uroczych kadrów.

Wakacje wakacjami, ale o swoje bezpieczeństwo należy dbać. Para regularnie pokazuje kolejne kadry z podróży do Egiptu. Na Instastory Kasi Cichopek można było zobaczyć, że aktorce udało się uchwycić dość niebezpieczne zjawisko – wir piaskowy.

Redakcja poleca

Na szczęście Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znajdowali się w samochodzie, więc akurat nic im nie groziło. Jednak gdyby wyszli z auta, albo wir złapałby ich poza pojazdem, nie byłoby już tak wesoło. Mogliby na przykład poważnie uszkodzić sobie wzrok – wiry piaskowe w krajach arabskich osiągają prędość nawet 120 km na godzinę. Ewentualnie Kurzopki mogłyby stać się uboższe o parę rzeczy, które porwałby poryw wiatru.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w niebezpieczeństwie
fot. screen Instagram katarzynacichopek

Za to sporo ryzykował lokalny mężczyzna, który nie zważając na niebezpieczeństwo, wjechał powozem w sam środek wiru. Miejmy nadzieję, że Kurzopki wrócą do Polski cali i zdrowi.

Nie przegap
Marcin Hakiel imprezował w nocnym klubie
10 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive