Obserwuj w Google News

Marcin i Kinga ze „ŚOPW” już się rozstali? Wydał ich były uczestnik

2 min. czytania
14.09.2023 15:17
Zareaguj Reakcja

W ostatnim odcinku programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” poznaliśmy Marka i Kornelię oraz Kingę i Marcina. Szczególnie Marcin zwrócił na siebie uwagę widzów, gdy powiedział, że nie obróciłby się na ulicy za swoją „wybranką z przypadku”. Najwidoczniej chemia nie pojawiła się w związku, ponieważ najnowsze plotki wskazują na to, że małżeństwo nie przetrwało.

Marcin i Kinga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już się rozstali
fot. screen player.pl

„Ślubie od pierwszego wejrzenia” ekspertki postanowiły sparować ze sobą Kingę oraz Marcina. 27-letnie farmaceuta na pierwszy rzut oka dość spodobał się Kindze. Kobieta szuka partnera, który będzie szczery i będzie mógł poszczycić się stabilnością finansową. Jednak panna młoda nie wzbudziła zachwytu u swojego męża, gdy pojawiła się, aby złożyć przysięgę i nałożyć mu obrączkę.  27-latka nie olśniła partnera.

- Nie chciałem wyciągać za szybko wniosków odnośnie Kingi. [...] Szczerze mówiąc, nie odwróciłbym się za nią na ulicy, gdyby mnie minęła. Jednak to o niczym nie świadczy. Staram nie kierować się pierwszą opinią, żeby za szybko kogoś nie skreślić, ale też za szybko nie wpaść też w jakieś zauroczenie, czy nawet za szybko nawet się nie zakochać - dyplomatycznie tłumaczył się Marcin przed kamerami.

Zobacz także:  Widzowie oburzeni po pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Wstyd TVN"

Ślub od pierwszego wejrzenia: Marcin i Kinga już się rozstali?

- Pierwsze, co mi przyszło na myśl, to chyba jednak taką ulgę poczułam, i taką radość, bo widziałam, że jest pozytywnym człowiekiem, takim uśmiechniętym. Myślę, że mnie pociąga. Jest wysokim przystojnym brunetem. Jest w moim typie jak najbardziej – mówiła zadowolona Kinga.

Co więcej, ekspertki ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” były zadowolone z decyzji, aby sparować Marcina i Kingę. Nawet prorokowały, że być może będą z tego nawet dzieci. Wychodzi na to, że dzieci nie będzie – prędzej rozczarowanie.

Internauci podzielili się na dwa obozy. Jedni sądzili, że gdy Marcin lepiej pozna Kingę, to zmieni o niej zdanie, bo przecież charakter jest najważniejszy. Obstawiano, że ten związek przetrwa. Inni uważali, że 27-latek będzie trzymał wybrankę na dystans i nic nie przekona go, aby się przełamać i spróbować wspólnego życia. Swoje trzy grosze wtrącił też były uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Marcin Wichrowski.

Redakcja poleca

- Już nie są razem – napisał pod postem na instagramowym profilu programu TVN.

Internauci byli rozwścieczeni. Nie spodobało im się, że już na tak wczesnym etapie ktoś spoileruje praktycznie cały program. Zresztą nie wyjaśnił, dlaczego popsuł innym zabawę.

- Ja coś zdradzam? - zapytał zaczepnie w innym komentarzu. Pamiętajmy, że w 2020 roku wiele mówiło się też o kryzysie u Agnieszki i Wojtka. Wszystko okazało się nieprawdą.

Nie przegap
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się pół roku po ślubie
16 Zobacz galerię
fot. Hornet/REPORTER