Obserwuj w Google News

Wpadka w „DDTVN”. Prokop wił się na podłodze, aż nagle usłyszał trzask

2 min. czytania
18.09.2023 12:26
Zareaguj Reakcja

Marcin Prokop i Dorota Wellman pojawili się w najnowszym wydaniu „Dzień Dobry TVN”. Lubiana przez widzów para prezenterów zaliczyła tam jednak konkretną wpadkę. Wszystko przez to, że dziennikarza naszło na wesołe tańce, które w pewnym momencie wymknęły mu się spod kontroli. 

Wpadka w „DDTVN”. Prokop wił się na podłodze, aż nagle usłyszał trzask
fot. Screen dziendobry.tvn.pl, TVN

Jak wszyscy doskonale wiemy, telewizje śniadaniowe rządzą się swoimi prawami. Prowadzący tego typu formatów muszą stale mieć się na baczności, bo wystarczy tylko jeden fałszywy ruch, aby w mgnieniu oka zagościli w kolorowej prasie. Mimo usilnych starań nie wszystkim udaje się wyjść obronną ręką z nieprzewidzianych sytuacji. O tym co rusz przekonują się gwiazdy TVP i TVN, które mają za sobą już m.in. obsikanie przez psa czy spektakularne pęknięcie spodni.

Redakcja poleca

Kolejna wpadka w „Dzień Dobry TVN”

Z drugą z przytoczonych sytuacji musiał poradzić sobie niegdyś Marcin Prokop, który od lat wita widzów na antenie „ Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz tworzy tam duet z Dorotą Wellman i jako jeden z nielicznych uniknął głośnej czystki w obsadzie śniadaniówki. W oczach widzów Prokop jawi się jako wesołek, który nie boi się wyzwań. Raz nawet rzucił się na ratunek Dorocie, która toczyła nierówną walkę z wiatrem. W najnowszym wydaniu programu Marcin postanowił zaprezentować widzom popis tańca ulicznego, lecz w pewnym momencie sytuacja wymknęła się mu spod kontroli...

Wszystko zaczęło się w kąciku show-biznesowym, który prowadzony jest przez Matusza Hładkiego. Dziennikarz zaczął rozprawiać z prowadzącym na temat hip-hopu, co skłoniło Prokopa do tanecznych popisów.

- To był najbardziej cringe'owy [ang. kompromitujący] moment w telewizji śniadaniowej, jaki kiedykolwiek przeżyłem [...] Zróbcie trochę miejsce z deka, bo zaraz będę tańczył break'a – zapowiedział Marcin, po czym dał się ponieść energii hip-hopu.

Marcin Prokop i jego tańce w DDTVN
fot. Screen dziendobry.tvn.pl, TVN

Choć tym razem Marcin zachował swoje spodnie, nie obyło się bez innych strat. Wijący się na ziemi gospodarz śniadaniówki porwał sobie marynarkę, a cała sytuacja bardzo rozbawiła Dorotę Wellman.

- Chciałam powiedzieć, że od tego breakdance'a marynarka mu się porwała – skwitowała na wizji.

Nie przegap
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News