Obserwuj w Google News

Wpadka za wpadką w „Dzień Dobry TVN”. Krzysztof Skórzyński się nie popisał

2 min. czytania
18.09.2023 09:53
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skórzyński zaliczył serię wpadek w „Dzień Dobry TVN”. Gospodarz śniadaniówki sprawiał wrażenie, jakby w ogóle nie przygotował się do prowadzenia programu. Izabela Kuna wyśmiała pomyłki dziennikarza.

Wpadka za wpadką w „Dzień Dobry TVN”. Krzysztof Skórzyński się nie popisał
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Dzień Dobry TVN” przeszło ogromną rewolucję. Po przejęciu władzy w TVN Lidia Kazen zdecydowała się odświeżyć studio i pożegnać się z aż połową prezenterów. W wyniku zwolnienia Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan utworzono nową parę prowadzących. Duet Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego nie do końca przypadł widzom do gustu. „Pan Krzysztof był z Małgosią R. bardziej uśmiechnięty, elokwentny. Przy pani Ewie, jak nie on. Smutny ten duet. Nie pasują do siebie, sorry”, „Poprzedni duet Ewa z Agnieszką bardziej mi przypadł do gustu. Ten bez wyrazu” - narzekali internauci. Na domiar złego Skórzyński zaczął popełniać wpadki na wizji. Niedawno sprawiał wrażenie, jakby był nieprzygotowany do programu.

Krzysztof Skórzyński zaliczył wpadkę w „Dzień Dobry TVN”. Izabela Kuna wybuchnęła śmiechem

Nie wiadomo, czy na rozkojarzenie Krzysztofa Skórzyńskiego wpływ miała zmiana telewizyjnej partnerki czy zwykłe nieprzygotowanie do programu. Fani „Dzień Dobry TVN” byli jednak świadkami aż dwóch wpadek prezentera. Dziennikarz mógł wprowadzić widzów w błąd.

W studiu śniadaniówki TVN pojawiły się Izabela Kuna i Maja Ostaszewska. Panie promowały kontynuację przebojowej komedii i zapraszały do kin na film „ Teściowie 2”. Produkcja trafiła na duże ekrany 15 września. Niestety prowadzący „DDTVN” podał inną datę, twierdząc, że kina wyświetlają film już od tygodnia.

- Nie, od piętnastego! Jesteśmy w trakcie weekendu otwarcia - szybko wykrzyknęła Ostaszewska, która wciela się w „Teściach 2” w rolę Małgorzaty. Skorzyński zrozumiał swój błąd, lecz jego zła passa trwała dalej. Kiedy gościnie zakończyły rozmowę o komedii, Drzyzga zapytała Kunę o jej książkę „Klara”, na podstawie której powstanie serial.

Redakcja poleca

Skórzyński chyba nie może się doczekać premiery odcinkowej produkcji, bowiem poinformował widzów, że serial jest już dostępny na Playerze. - Jeszcze nie ma na Playerze - sprostowała zbita z tropu Kuna, po czym wybuchnęła śmiechem. - Film niby jest od trzech tygodni, serial na Playerze… - żartując, rozładowała atmosferę. - Miłej soboty - westchnął nieco zawstydzony Skórzyński na pożegnanie.

Nie przegap
widzowie-krytykują-nowe-studio-dzień-dobry-tvn-surowe-i-mało-przytulne
7 Zobacz galerię
fot. Instagram (dziendobrytvn), TVN (Dzień Dobry TVN)