Obserwuj w Google News

To już koniec. Anna Lewandowska opublikowała ostatnie takie wideo

2 min. czytania
17.09.2023 20:28
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska podzieliła się w sieci materiałem, który może wywołać łzy u tysięcy jej fanek. Trenerka opublikowała ostatnie takie treningowe wideo i zamyka biznes.

Lewandowska zamyka biznes w Warszawie
fot. Instagram/@annalewandowska/screen

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek i bizneswoman, a także propagatorek zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Teraz na jej Instagramie pojawiły się kadry, które u wielu jej fanek wywołają wzruszenie. Zgodnie z tym, co trenerka zapowiadała kilka tygodni temu, definitywnie zamyka jeden ze swoich warszawskich biznesów.

Anna Lewandowska opublikowała ostatnie takie wideo. To koniec jej biznesu

W lipcu Anna Lewandowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych informację o tym, że podjęła decyzję o zamknięciu jednej ze swoich warszawskich działalności. Chodziło o Healty Center by Ann, które było jej oczkiem w głowie. Jednak trenerka postanowiła, że chce skoncentrować się bardziej na rozwijaniu innych biznesów, dlatego pod koniec września jej "Healthy Team" będzie działał już w całkiem innym miejscu, pod kierownictwem jej najbliższego współpracownika. Ten czas właśnie nadszedł. Nie mogło obyć się bez ostatniego treningu wraz z Lewandowską. Trenerka podzieliła się tym ostatnim materiałem z Healthy Center w swojej relacji.

Redakcja poleca

- Jest we mnie tyle emocji, ale też jestem bardzo wdzięczna za to, co wydarzyło się tutaj przez wiele lat, bo dzisiaj moje ostatnie spotkanie z Healthy Center by Ann. Zaraz cały mój team przenosi się do Palm Studio, gdzie będą prowadzili treningi. Czasem będę wpadała też tam. Widzimy się na obozach, healthy weekendach i szykujemy dla was jeszcze dużo, dużo różnych aktywności. Ja wam z tego miejsca bardzo dziękuję. (...). Co to był za trening! Dziękuję wam za wszystkie lata pracy, za wasz wylany pot, za lata spotkań, za tyle emocji — przekazała Anna Lewandowska w najnowszym stories.

Anna Lewandowska zamyka biznes
fot. Instagra/@annalewandowska/screen

Nie zabrakło ujęć z samego treningu. A tam widać mnóstwo potu, ale i łez. Teraz trenerka Polek będzie miała więcej czasu, by zostać trenerką Hiszpanek - bo takie ma zakusy. Ostatnio zapowiadała, że otwiera kilka nowych biznesów właśnie w Barcelonie.

- Ruszyłam z bachatą w aplikacji. Mogę też już powiedzieć, że będę chciała rozwijać ten projekt bachaty nie tylko w Polsce. W Barcelonie ruszam z siłownią, otwieram nowe miejsce treningowe, w którym będzie fitness, miejsce na trening personalny, pilates i w planie też jest szkoła tańca — oświadczyła w niedawnej rozmowie w "Dzień dobry TVN".

Jak widać, wszystkie swoje zapowiedzi skrupulatnie realizuje.

Nie przegap
Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska zadają szyku w Wenecji. Światowe?
7 Zobacz galerię
fot. Instagram @annalewandowska + Instagram @malgorzatakozuchowska_