Obserwuj w Google News

Widzowie „Rolnik szuka żony” są zgodni. Takie pseudonimy nadano uczestnikom

2 min. czytania
18.09.2023 10:42

W niedzielę ruszyła 10. edycja programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie hitowej produkcji TVP nareszcie bliżej zapoznali się z uczestnikami serii, którym emisja pierwszego odcinka zdążyła zagwarantować nowe pseudonimy. Kim jest „Don Wasyl”, a kim „pomidorowa”?

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” z nowymi pseudonimami. Kto jest kim?
fot. Screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

„Rolnik szuka żony” powrócił na antenę TVP wraz z nowym sezonem. 10. seria show Marty Manowskiej tradycyjnie zgromadziła tłumy przed telewizorami. Pierwszy odcinek produkcji pojawił się w telewizyjnej „Jedynce” w niedzielę 17 września, a widzowie hitowego reality show mieli okazję bliżej zapoznać się z uczestnikami.

Redakcja poleca

Ruszył kolejny sezon „Rolnik szuka żony”

Bohaterami najnowszej edycji są: 28-letni Artur, 35-letnia Anna, 40-letnia Agnieszka, 27-letni Dariusz oraz 41-letni Waldemar. Zgodnie z prognozami fanów, najwięcej listów otrzymał jeden z młodych kawalerów, choć i rolniczki nie mogły narzekać na brak zgłoszeń. Na związek z czarnowłosą Anną, która para się uprawą pomidorów malinowych i ogórków szklarniowych, liczyło nawet kilku znacznie młodszych od niej mężczyzn.

Podczas czytania listów uczestnicy „Rolnika” mieli okazję opowiedzieć o sobie i swoich oczekiwaniach wobec przyszłych wybranek i wybranków. Widzowie bliżej zapoznali się z historiami bohaterów, których sylwetki poznali jeszcze w wiosennym odcinku zerowym.

Uczestnicy „Rolnik szuka żony” z nowymi pseudonimami. Kto jest kim?

Poszukująca miłości piątka wywarła na fanach produkcji dość mocne wrażenie, choć nie każdy z uczestników wkupił się w łaski widzów. Anna i Agnieszka okazały się bardzo wybredne, a w sieci pojawiła się masa komentarzy, w których krytykowano wybory pań rolniczek.

„Pani chce być dla kogoś wystarczająca, a tu, póki co, żaden pan nie jest wystarczający. Jej reakcje jak dla mnie są nieadekwatne i sprawia wrażenie bardzo antypatycznej i jednak zamkniętej. Mimo wszystko – powodzenia” – pisano o 40-letniej hodowczyni koni.

Redakcja poleca

Nic więc dziwnego, że już po pierwszym odcinku bohaterowie zyskali sobie nowe pseudonimy. Anna w związku z wykonywanym zawodem została okrzyknięta „pomidorową”. Agnieszka jako miłośniczka koni stała się „koniarą”, noszącego czarną skórę Waldka mianowano „Don Wasylem”, a brodatego Darka nazwano „muszkieterem”. 28-letniego Artura zaś przezwano w sieci „czadem” lub „młodym Zandbergiem”.

Nie przegap
Uczestnicy „Rolnik szuka żony 10” TVP
10 Zobacz galerię
fot. screen Instagram rolnikszukazonytvp