Obserwuj w Google News

Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Marcin Prokop rzucił się na pomoc Dorocie Wellman

2 min. czytania
20.08.2023 12:17

Dorota Wellman i Marcin Prokop poprowadzili jedno z wakacyjnych wydań „Dzień Dobry TVN”. Uwielbiani przez widzów prezenterzy padli ofiarą drobnych problemów na planie. Dziennikarze jak zwykle z humorem wybrnęli z wpadki.

wpadka-w-dzień-dobry-tvn-marcin-prokop-rzucił-się-na-pomoc-dorocie-wellman
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

Dzień Dobry TVN” niedawno jak co roku ustąpiło miejsca w ramówce „Dzień Dobry Wakacje”. W letniej odsłonie śniadaniówki zobaczyliśmy nowych prowadzących. Widzowie tęsknili jednak za ich ukochanym duetem prezenterów. W końcu doczekali się powrotu Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Pojawienie się na ekranach dziennikarzy wywołało sporo emocji z jeszcze jednego powodu. Gospodarze prowadzili poranny program ze studia plenerowego, a niecodzienne warunki pracy doprowadziły do drobnej wpadki. Prokop nie czekał ani chwili i ruszył na pomoc Wellman. Co się stało?

Marcin Prokop uratował Dorotę Wellman w „Dzień Dobry TVN”

W niedzielny poranek widzowie zobaczyli Dorotę Wellman i Marcina Prokopa na warszawskiej plaży Rusałka nad Wisłą. Prowadzący od samego początku walczyli z wysokimi temperaturami i promieniami słońca, przywdziewając okulary przeciwsłoneczne. Największym przeciwnikiem okazał się jednak wiatr, który w pewnym momencie porwał scenariusz prezenterki.

Wellman tylko westchnęła, lecz Prokop rzucił się na pomoc współprowadzącej i zaczął zbierać porozrzucane kartki. - Dorotka, ponieważ spadł ci scenariusz i trochę pomieszały ci się kartki, wylosuj sobie, co teraz będzie - zażartował. Dziennikarka jak zwykle popisała się profesjonalizmem. - Ale wiesz, że ja wiem, co jest dalej? - odpowiedziała.

Redakcja poleca

- Właściwie mógłby być Grzegorz Skawiński w wywiadzie, ale postanowiłam to zmienić w ostatniej chwili, więc będzie Żaneta Rosińska i prognoza pogody - zapowiedziała. - Jakże niepodobna do Grzegorza Skawińskiego - rzucił rozbawiony Prokop.

- Ułóż mnie do tek jak było - poinstruowała go Wellman, wskazując na kartki scenariusza. Współprowadzący prezenterki miał na to całkiem sporo czasu, bowiem wbrew zapowiedziom widzowie nie zobaczyli prognozy pogody, lecz przerwę reklamową. Później im oczom ukazała się jednak Żaneta Rosińska, zdradzając najnowsze przewidywania synoptyków.

Nie przegap
dzien-dobry-tvn-prokop-wellman-plaża-scenariusz
fot. TVN (Dzień Dobry Wakacje)
Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News